پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 فراز امامعلی  5
قائم اسلامی خواه 2
محمد قاضی 2
 محمدحسین کریم زاده  1
 علیرضا نقی زاده  1
 مهرداد آوخ  1
سجاد آشوری 1
 مسیح زاهدی  1
 محمد رضا سلیمانی 1
   
   
   
   
   
   
 

 

1373

در مسیر زندگی تنها روحیه تلاش و اندیشه ساختن عامل پیشرفت و بهبود شرایط است و این تنها با نیروی کار متعهد و متخصص محقق می شود. اسوه کار و تلاش جامعه کارگرانی هستند که با بازوان پرتوان در مسیر رشد، تعالی و شکوفایی نقش آفرینی می کنند. در روز جهانی کار و کارگرضمن گرامی داشت یاد و خاطره یا شهدای گرانقدر کارگری فرصتی شد تا از تمامی تلاشگران خصوصا تلاشگران عرصه صنعت مس ایران و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تقدیر و تشکر شود.

باشگاه صنعت مس رفسنجان موفقیت ها و پیروزی های خود را مرهون تلاش و حمایتاین عزیزان می داند و از خداوند متعال سعادت، سلامتی و سربلندی را برای ایشان مسئلت می نماید.

هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان


نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:
«مس رفسنجان» اصلی ترین تیم صنعت مس در استان است/حواشی نمی تواند مانع حضور تیم در لیگ باشد
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی و شایعات مطرح شده برای تیم مس رفسنجان گفت: هیچ تیمی مزاحم تیم دیگر نیست وخاستگاه اصلی مس رفسنجان است و وجود تیم مس رفسنجان توجیه پذیرترین تیم داری برای مجتمع مس رفسنجان است.
به گزارش...حجت الاسلام حسین جلالی با قدردانی از تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به‌واسطه پیروزی ها و کسب امتیازهای ارزشمند در لیگ برتر، از بازیکنان خواست به شایعه ها و حواشی که ایجاد می شود توجه نکنند و تمرکز خود را روی تمرین ها و هماهنگی با مربی داشته باشند و با قدرت و قوت به بازی ها ادامه دهند.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینکه هر زمان مس به یک پیروزی دست پیدا می کند شایعه سازی می شود و حواشی ایجاد می کنند، دلیل بر قدرت تیم است و نباید به این شایعات اهمیت داد. در ماندگاری تیم مس رفسنجان در لیگ برتر شکی نیست. تیم مس رفسنجان با این پیروزی هایی که داشته یکی از تیم های شاخص کشور خواهد بود و امیدواریم با روندی که در پیش گرفته در آینده بتواند به سهمیه آسیایی نیز دست پیدا کند.
وی ادامه داد: احتمال حضور تیم مس کرمان ارتباطی با حضور تیم مس رفسنجان در لیگ برتر ندارد. هرچه تیم ها مقتدرانه تر ورود کنند افتخار استانی است، بنابراین هیچ تیمی مزاحم تیم دیگر و هیچ شهری مزاحم شهر دیگر نیست .
حجت الاسلام جلالی تأکید کرد: با توجه به اینکه تیم مس رفسنجان در جوار مجتمع مس سرچشمه رفسنجان است، اصلی ترین تیم مس، تیم مس رفسنجان است، بنابراین به ویژه کادر و بازیکنان حواشی را نادیده بگیرند و به راه خود در مسیر پیروزی ها ادامه دهند.
انتهای پیام/

0023

 

هفته ششم از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان ایران امشب به کارخود پایان داد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان دو تیم فوتسال بانوان کیمیای اسفراین و صنعت مس رفسنجان امشب جمعه ۲۷ فروردین از ساعت ۲۱:۳۰ در سالن ورزشی شهدای کارگر خراسان شمالی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. این در حالی بود که بانوان مس رفسنجان توانستند با نتیجه پر گل ۱۱-۲ میزبان خود را شکست دهند و با ۲۴ امتیاز در رده سوم جدول قرار گیرند و نتوانستند به مرحله پلی آف لیگ برتر صعود کنند.

گلهای مس رفسنجان را فاطمه اعتدادی ۲گل، سیده زهرا احمدی زاده ۲گل ،سحر زمانی ، محمدثه محمدی ۲گل ، زهرا پیله ور قلی زاده ، عاطفه حسنخانی ، هما آقایی و گل بخودی به ثمر رساندند.

به این ترتیب هیئت خراسان رضوی با ۳۰ امتیاز ، پالایش نفت آبادان با ۲۸ امتیاز به مرحله پلی آف صعود کردند.

لازم به ذکر است بانوان مس رفسنجان در هفته پایانی از این رقابت ها جمعه ۳ اردیبهشت در رفسنجان میزبان هیئت فوتبال اصفهان خواهد بود.

0024

 

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

متاسفانه باخبر شدیم نادر دست‌نشان مربی ارزشمند فوتبال کشورمان به دلیل بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان این ضایعه را به خانواده محترم دست‌نشان و جامعه ورزش کشور تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آن مرحوم مغفور رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی در این مصیبت طلب می‌کند.

0022

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در ادامه مسابقات لیگ قهرمانی نونهالان کشور و از هفته دهم از این رقابت ها دو تیم فوتبال نونهالان مس رفسنجان و سپاهان اصفهان عصر امروز پنجشنبه ۲۵ فروردین در رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.
در این دیدار که از ساعت ۱۷ در استادیوم تختی رفسنجان برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان با ۲ گل مغلوب میهمان خود شدند.
دو گل این دیدار را رضا عندی پور دقایق ۲۱ و ۵۲ برای سپاهان به ثمر رساند.

هفته پایانی رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور عصر سه شنبه 24 فروردین آغاز شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال خلیج فارس شیراز و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه خلیج فارس رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار که با قضاوت داورانی از استان بوشهر برگزار شد دو تیم پس از نود دقیقه تلاش به تساویی 1-1 دست پیدا کردند.مس رفسنجان با این تساوی بعنوان تیم دوم به مرحله بعدی این مسابقات راه پیدا کرد

مرحله بعدی این مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر امید کشور عصر امروز سه شنبه ۲۳ فروردین آغاز شد. در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان وذوب اهن اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار که از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه تختی رفسنجان برگزار شد دو تیم پس از نود دقیقه تلاش به تساوی۱-۱ دست پیدا کردند.
گلهای این دیدار را مهدی ثمره در دقیقه ۴۷ برای مس رفسنجان و مهدی عابدی درچه در دقیقه ۱۹ برای ذوب آهن به ثمر رساندند.مس رفسنجان با این تساوی 17 امتیازی شده  در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است.

یادآور می شود مس رفسنجان در آخرین دیدار از این رقابت ها پنج شنبه 2 اردیبهشت در سیرجان به مصاف گل گهر این شهر خواهد رفت.

هفته بیستم رقابت های لیگ برتر کشور عصر یکشنبه 22 فروردین با دو دیدار آغاز شد.

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

 

03

هفته بیستم رقابت های لیگ برتر کشور عصر یکشنبه 22 فروردین با دو دیدار آغاز شد.در حساس ترین از این دیدار ها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سایپا تهران از ساعت 18:30 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار که با قضاوت امیر عرب براقی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان توانستند میهمان خود را با تک گل محمد رضا سلیمانی در دقیقه 45 شکست دهند و سه امتیاز شیرین این دیدار را کسب نمایند.مس رفسنجان با این برد 28 امتیازی شده و در رتبه چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با داود نوشی صوفیانی ، حسن جعفری ، هومن ربیع زاده ، عقیل کعبی ، فراز امامعلی ، مهدی کیانی ، مهرداد رضایی ،سجاد آشوری ، قائم اسلامی خواه ، محسن آذرباد و محمدرضا سلیمانی پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته بیست و یکم پنجشنبه 2 اردیبهشت ازساعت 21 در مسجد سلیمان میهمان نفت این شهر خواهد بود.

دو تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان و پالایش نفت آبادان صبح امروز جمعه ۲۰ فروردین به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار حساس و نفسگیر که از ساعت ۱۱ ودر سالن ورزشی پیام نور رفسنجان برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدندحریف قدر خود را با دو گل سحر زمانی و سیده زهرا احمدی زاده شکست دهند و ۳امتیاز این دیدار را کسب نمایند
مس رفسنجان با این پیروزی ۲۱ امتیازی شده و همچنان پس از خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان در رده سوم جدول قرار گرفته است.

لازم به ذکر است بانوان مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته ششم از دور برگشت جمعه 27 فروردین از ساعت 11 در سالن ورزشی شهدای کارگر اسفراین میهمان کیمیای اسفراین خواهد بود

 

هفته نهم رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور عصر امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین آغاز شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت ۱۶ در استادیوم تختی رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند در این دیدار که با قضاوت داورانی از استان خراسان جنوبی برگزار شد دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.
مس رفسنجان پس از تساوی در این دیدار با ۱۰ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است و به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد.

یادآور می شود جوانان مس رفسنجان در آخرین دیدار خود در در این مسابقات در شیراز میهمان تیم خلیج فارس این شهر خواهد بود

عصر روز گذشته دکتر جلالی نماینده مردم شهرستان رفسنجان و انار در محل تمرین مس رفسنجان حضور پیدا کرده و از تمرین این تیم بازدید نمودند سپس با کادر فنی و بازیکنان این تیم صحبت کردند.
دکتر جلالی نماینده فهیم مردم رفسنجان و انار در جمع نارنجی پوشان ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به کادر فنی و بازیکنان این تیم رضایت خود را از عملکرد این تیم ابراز نمودند.ایشان در ادامه اظهار داشتند: مس متعلق به رفسنجان است و بعنوان برند استان در لیگ برتر حضور دارد.این تیم از لحاظ اخلاقی، و شخصیتی دارای جایگاه بالایی است که باعث افتخار می باشد.
دکتر جلالی افزود: در جلسه ای که با دکتر سعد محمدی داشتیم ایشان نیز از عملکرد باشگاه و تیم رضایت کامل داشتند و حمایت هم جانبه خود را از باشگاه و تیم فوتبال مس رفسنجان اعلام نمودند و ابراز امیدواری کردند که با حمایت شرکت ملی صنایع مس و تلاش و همت باشگاه مس رفسنجان و کادر فنی و بازیکنان این تیم به جایگاه واقعی خود برسد.
دکتر جلالی در پایان صحبت های خود در جمع مسی های رفسنجان برای این تیم در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت کردند.

 

در ادامه رقابت های لیگ برتر امید کشور و از هفته یازدهم  دو تیم فوتبال تیپ تکاوران بندرعباس و صنعت مس رفسنجان عصر امروز سه شنبه ۱۷ فروردین در بندر عباس به مصاف یکدیگر رفتند در این دیدار که از ساعت ۱۷ و در ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدند میزبان خود را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند و ۳ امتیاز شیرین این دیدار حساس را کسب نمایند

گلهای این دیدار را علی اصغر اسماعیلی وعلی قاسمی دقایق ۳۷ و ۸۷ برای مس رفسنجان به ثمر رساندند تنها گل تیم تکاوران را علیرضا بیننده در دقیقه ۶ به ثمر رساند.مس رفسنجان با این برد با 16 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

یادآور می شود امیدهای مس رفسنجان در هفته دوازدهم از این رقابت ها سه شنبه 24 فروردین در دیداری حساس در رفسنجان میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

 

دو تیم فوتبال تراکتور تبریز و صنعت مس رفسنجان در چار چوب رقابت های لیگ برتر کشور و  از هفته نوزدهم از این رقابت ها عصر شنبه 14 فروردین 1400 از ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت رضا عادل برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدوت گل دست پیدا کردند.

مس رفسنجان با این مساوی با 25 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با داود نوشی صوفیانی ، حسن جعفری ، مسیح زاهدی ، هومن ربیع زاده ، عقیل کعبی ، سجاد آشوری ، مهدی کیانی ، علیرضا نقی زاده ، مهرداد رضایی ، فراز امامعلی و محمدرضا سلیمانی پا به این دیدار گذاشت.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته بیستم یکشنبه 22 فروردین از ساعت 18:30 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان سایپا تهران خواهد بود.

 

footsal02

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان دو تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز و مس رفسنجان صبح امروز شنبه ۱۴ فروردین به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار که از ساعت ۱۱ و در سالن پهلوان نصیری شیراز برگزار شد. بانوان مس رفسنجان موفق شدند میزبان خود را با ۴ گل شکست داده و سه امتیاز شیرین این دیدار را کسب نمایند.
گلهای این دیدار را سیده زهرا احمدی زاده ۲گل)،فاطمه اعتدادی و سحر زمانی به ثمر رساندند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته دوازدهم از این رقابت ها جمعه ۲۰ فروردین در دیداری حساس در رفسنجان به مصاف پالایش نفت آبادان خواهد رفت.

fariyab 1400

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان صبح امروز مهندس زیندینی مدیر عامل باشگاه به همراه علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان با مهندس نیک نفس فرماندار و اقای افشار منش رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فاریاب در زمینه توسعه فوتبال دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که در محل فرمانداری شهرستان فاریاب انجام شد باشگاه مس رفسنجان با هدف کشف و پرورش استعدادهای ناب فوتبال و پرورش بازیکنان مستعد در این منطقه آکادمی فوتبال تاسیس خواهد کرد و همچنین برای بالا بردن سطح دانش مربیان ، کادری مجرب به این منطقه اعزام خواهد کرد.

در پایان با حضور در زمین چمن فوتبال این شهرستان ، دیدار دوستانه فاریاب و زیارتعلی هرمزگان را از نزدیک تماشا کردند.

ghazi1400

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان به نقل از  "ورزش سه"، تیم فوتبال مس رفسنجان که خود را برای حضور در هفته نوزدهم لیگ برتر آماده می کند، چند روزی است که تمرینات خود را در سال جدید آغاز کرده است. محمد قاضی مهاجم رفسنجانی ها می گوید با جذب بازیکنان جدید سعی دارند تیم منسجمی را در ادامه لیگ بسازند.


قاضی در ابتدای صحبت هایش در خصوص شرایط مس رفسنجان گفت: ضمن تبریک سال نو، امیدوارم که 1400 سال خوبی باشد و هر چه زودتر از شر ویروس کرونا خلاص شویم و به شرایط عادی زندگی بازگردیم. خدا را شکر شرایط تیم خوب است. یک سری تغییرات داشتیم و بازیکنان جدیدی را جذب کردیم. 


وی ادامه داد: امیدوارم بازیکنان جدید هر چه زودتر با تیم به هماهنگی برسند و آماده حضور در رقابت ها شویم. همانطور که می دانید وضعیت لیگ به گونه ای است که تعطیلات در آن زیاد بوده و بازی ها نیز هر چند وقت یکبار متوقف می شود. کار مربیان برای نگه داشتن تیم در شرایط ایده آل سخت است ولی با این تفاسیر تمام تلاشمان را می کنیم که تیم خوب و منسجمی داشته باشیم.

قاضی درخصوص دریافت مطالباتش از پرسپولیس و استقلال گفت: مدت زمان زیادی از طلب من می گذرد و اکنون نمی دانم در این خصوص چه صحبتی شده ولی طلب من از سرخابی ها برای خیلی وقت قبل است.


مهاجم مس درباره شرایط خودش در آینده و اینکه قصد دارد فوتبالش را در چه تیمی به پایان برساند، گفت: اگر شرایط ایده آل باشد، من سعی می کنم در تیم ها بمانم ولی این جابجایی ها به این دلیل بود که مسائل مختلفی باعث شد تیمم را تغییر دهم.


وی ادامه داد: من سه سال در ذوب آهن حضور داشتم و به نائب قهرمانی آسیا نیز دست یافتیم و شرایط خوبی نیز در فولاد داشتم. اما در سایر تیم ها شرایط ایده آل نبود و تصمیم گرفتم تیمم را تغییر دهم.

1400 01

 

به گزارش باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان به نقل از "ورزش سه"، مس رفسنجان یکی از باشگاه هایی بود که هوشمندانه در پنجره زمستانی فعالیت داشت و 4 بازیکن تاثیرگذار به جمع این تیم اضافه شدند. مهدی کیانی و حسن جعفری دو بازیکن سابق سپاهان بودند که حالا در نیم فصل دوم لیگ بیستم برای نارنجی پوشان رفسنجانی بازی خواهند کرد و علیرضا سلیمانی مهاجم نیم فصل اول سایپا و محمد انصاری مدافع پرسپولیس دو خرید دیگر این تیم بودند.
یکی از خریدهایی که محمد ربیعی حساب ویژه ای روی او باز کرده  حسن جعفری مدافع نیم فصل اول تیم فوتبال شهرخودرو است که با تجربه بالایی که دارد، می تواند دغدغه های سرمربی مس رفسنجان را با حضور در پست دفاع راست برطرف کند.


جعفری پس از جدایی از پدیده به دلیل مصدومیت هنوز فرصت حضور در ترکیب اصلی مس را پیدا نکرده ولی این روزها تمرینات پرفشار را از سر گرفته و با شروع دوباره بازی های یکی از بازیکنان در دسترس محمد ربیعی خواهد بود؛ این بازیکن که قدرت بازیسازی خوبی به عنوان یک مدافع راست دارد، می تواند در تیم مس که بازیسازی را از عقب آغاز می کند، مهره ای تاثیرگذار باشد.

دو تیم بسکتبال مس رفسنجان و شهرداری گرگان در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران صبح امروز شنبه 7 فروردین از ساعت 11 در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار نزدیک و حساس بلند قامتان مس رفسنجان پابه پای حریف قدر خود پیش آمدند که در پایان شهرداری گرگان توانست با غلبه بر حریف خود با نتیجه 84-74 پیروز میدان شود.

شهرداری گرگان در کوارتر اول 14-22 به پیروزی دست پیدا کرد اما مس رفسنجان در کوارتر دوم متفاوت پا به میدان گذاشت و با ارائه یک بازی جسورانه اختلاف را کم‌ کرد. رفسنجانی ها با برتری ۲۰ بر ۱۵ اختلاف را به ۳ امتیاز کاهش دادند. در این میان بازی خوب بلندقامتان مس رفسنجان در کوارتر سوم سبب شد بازی به تساوی کشیده شود‌. بازی دقایقی بسیار نزدیک دنبال شد و مس حتی توانست در امتیاز مجموع به برتری برسد اما گرگانی ها بازی را در پایان کوارتر در امتیاز ۲۱ به تساوی کشاندند. اما درکوارتر چهارم بازی پایاپای دنبال شد اما تجربه بالای گرگانی ها و ۵ فوله شدن سه بازیکن مس سبب شد شهرداری ۲۳ بر ۱۹ پیروز کوارتر شود.

پری پتی با کسب ۱۹ امتیاز و ۱۴ ریباند بهترین بازیکن این میدان شد. نوید رضایی فر نیز با کسب ۲۲ امتیاز، پرامتیازترین بازیکن این دیدار شد. در آن سو اصغر کاردوست با ۹ امتیاز و ۱۱ ریباند موثرترین بازیکن مس رفسنجان بود.

هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان ایران صبح امروز 7 فروردین آغاز شد.در حساس ترین از این دیدار ها دو تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان و هیئت فوتبال خراسان رضوی در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار حساس بانوان مس رفسنجان با نتیجه 8-3 نتیجه را به حریف خود واگذار کردند.

گلهای این دیدار را محدثه محمدی ، هما آقایی و زهرا السادات احمد زاده برای مس رفسنجان و سارا شیربیگی 4 گل)، مرضیه توفیقی ، نسیه غلامی و فاطمه ارژنگ به ثمررساندند

مس رفسنجان پس از شکست در این بازی با 15 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته یازدهم از این رقابت های شنبه 14 فروردین در شیراز میهمان پارس آرا این شهر خواهد بود.

بهار جلوه دیگری از شکوه بی همانند خداوند است و زیبایی را فصل آغازین قرار داد تا تداعی بخش رستاخیز موعود باشد و آن را به اشرف مخلوقات یاداوری کند به همین سبب محو چهره دل انگیز بهار گشته و آن را گرامی می داریم.
در سالی که گذشت شاهد توفیق های متعددی بودیم که در پرتوی الطاف خداوند متعال و همچنین حمایت های بی دریغ مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، رییس و اعضای هیأت مدیره، مدیریت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و همه مسئولین عزیز و دلسوز شهرستان رفسنجان و نیز عوامل باشگاه صنعت مس رفسنجان که با برنامه ریزی دقیق و هماهنگ نائل گردید، تقدیر و تشکر می شود.
ضمن عرض تبریک فرارسیدن سال نو، امیداست با استعانت از حضرت باری تعالی در سال نو نیز بتوانیم گامهای بلندتری در زمینه ماندگاری و توانمندی ورزش شهرستان برداشته و همچون گذشته نام ورزش رفسنجان را در قله های ورزش کشور به اهتزاز در آوریم تا امید و شادی در بین مردم عزیز شهر، ساری و جاری گردد.
با آرزوی سالی سرشار از سلامتی، توفیق و سرافرازی

مجید زیندینی
مدیر عامل باشگاه صنعت مس رفسنجان

یا مقلب القلوب والابصار یامدبرالیل والنهار
یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

آمد بهار و سبزه و روز سعید عید  بلبل سرود نغمه ایامکم سعید

بار دیگر موهبت الهی، با رسیدن بهار ، گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را به عنوان سرآغازی مجدد در زندگی نوع بشر قرار دهد.
ما نیز همراه با این بهار دل انگیز به مدد نفخه های رحمانی اش دلهایمان را به سال وماه بهار می سپاریم
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن ایران اسلامی، شهدای عزیز مدافع حرم و مدافع سلامت ، حلول سال 1400 خورشیدی و بهار پرطراوت را که نشانه ای از قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی مردم شریف ایران عزیز بویژه مردم شریف شهرستان رفسنجان تبریک و تهنیت عرض نموده ، از آستان خداوند متعال ، سالی سرشار از برکت ، معنویت ، سلامت و بهروزی را مسئلت می نماییم .

 انصاری در حالی پیراهن نارنجی مس را به تن خواهد کرد که قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد و از میان پیشنهادات خود مس رفسنجان را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد تا پس از شش فصل حضور در جمع سرخپوشان، به رفسنجان برود و شاگرد محمد ربیعی شود.

محمد انصاری که توانایی بازی در پست دفاع مرکزی و دفاع چپ را دارد، در تابستان دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد و به همین خاطر مدت ها از میادین دور بود اما در بازگشت به زمین نیز چندان مورد توجه کادرفنی قرار نگرفت.

در چار چوب رقابت های لیگ برتر کشور و از هفته هجدهم این رقابت ها دو تیم فوتبال مس رفسنجان و آلومینیوم اراک عصر امروز پنجشنبه 28 اسفند 99 و در آخرین بازی قرن از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.دراین دیدار که با قضاوت محمد رضا تارخ برگزار شد مسی های رفسنجان تن به شکست دادند.

در این دیدار هر چند مس رفسنجان مستحق باخت نبودند و در تمامی بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما شاگردان محمد ربیعی بر روی غافلگیری و در دقیقه 2 توسط امیر محمد هوشمند تک گل این دیدار را دریافت کردند.مس رفسنجان با این باخت با 24 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است

مس رفسنجان در این دیدار با داود نوشی صوفیانی،مسیح زاهدی ، مهدی کیانی ، هومن ربیع زاده ، فراز امامعلی ، سجاد اشوری ، علیرضا نقی زاده ، مهرداد رضایی ، محسن آذرباد ، محسن طرحانی  و محمد قاضی پا به این دیدار گذاشت.

مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته نوزدهم شنبه 14 فروردین 1400 در تبریز میهمان تراکتور سازی خواهد بود

محمد ربیعی سرمربی موفق تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان قرارداد خود را با باشگاه مس رفسنجان به مدت دو فصل تمدید کرد.مهندس زیندینی مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان در شب تولد ربیعی قرار داد وی را تمدید کرد تا سکان هدایت مس رفسنجان تا سال 1402  در دست محمد ربیعی باشد.

اسماعیل بادرنگین سرمربی جوان و با انگیزه تیم والیبال مس رفسنجان پس از توافق با مدیر عامل باشگاه یک فصل دیگر با مس رفسنجان تمدید کرد.

لازم به ذکر است تیم والیبال صنعت مس رفسنجان با سرمربیگری اسماعیل بادرنگین به به لیک برتر صعود کرده است.

09

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در ادامه رقابت های لیگ برتر نونهالان و از هفته نهم ، دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و حافظ شیراز عصر امروز چهار شنبه ۲۷ اسفند در شیراز رو در روی یکدیکر قرار کرفتند.
دراین دیدار که از ساعت ۱۲ و در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شد دو تیم در پایان به تساوی ۱-۱ دست پیدا کردند.
تنها گل مس رفسنجان را علی صالحی در دقیقه ۴۴ به ثمر رساند.

 

10

 

علی علیزاده، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان از تمدید قرارداد سرمربی این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش بخش رسانه‌ای تیم فوتبال مس رفسنجان، علیزاده در حاشیه مراسم جشن تولد ۴۰ سالگی محمد ربیعی و تمدید قرارداد او با باشگاه مس رفسنجان درباره این اتفاق گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم قرارداد آقای ربیعی را تمدید و او را برای دو فصل دیگر در شهر رفسنجان حفظ کنیم. ربیعی خودش این تیم را به لیگ برتر آورد و خودش به این تیم در لیگ برتر شخصیت داد؛ او در دو فصل آینده می‌تواند پروژه‌ای که خودش در این تیم آغاز کرده را به بهترین شکل تکمیل کند.
علیزاده با اشاره به اهداف مس رفسنجان در دو فصل آینده لیگ برتر هم گفت: هدف‌گذاری ما در فصل اول، حفظ سهمیه تیم در لیگ برتر بود که به لطف خدا این اتفاق انجام خواهد شد. ما در فصل دوم، یعنی فصل آینده به دنبال کسب رتبه تک رقمی هستیم و در فصل سوم، حضور در جمع ۶ تیم و کورس سهمیه آسیایی. ما در دو فصل آینده این اهداف را دنبال خواهیم کرد.
معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در پایان گفت: از محمد ربیعی تشکر می‌کنم که به ما اعتماد کرد و در رفسنجان ماند و همینطور از آقای زندینی که تلاش زیادی برای تمدید قرارداد ربیعی انجام داد و در نهایت این اتفاق خوب رقم خورد.

06

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان تیم فوتبال نوجوانان مس رفسنجان در دومین دیدار خود عصر امروز سه شنبه ۲۶ اسفند دراستادیوم تختی رفسنجان به مصاف نفت و گاز گچساران رفت که در پایان توانست میهمان خود را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.
گلهای مس رفسنجان را محمد صلحی زاده ، ابوالفضل میرزایی و حسین قرائی در دقایق ۷۹-۶۳-۴۱ به ثمر رساندند.
تنها گل نفت را حسین امیر پور در دقیقه ۵ به ثمر رساند

05

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان تیم های فوتبال امید مس رفسنجان و مس کرمان عصر امروز یکشنبه ۲۴ اسفند از ساعت ۱۴ در استادیوم تختی رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.
در این بازی دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی ۲_۲ دست پیدا کردند.

مهرداد عباسی و سید حسین حسینی در دقایق ۹ و۳۲ برای مس رفسنجان و پرهام حسین خانی و علیرضا نوروزی در دقایق ۳۰ (پنالتی) و ۸۳ برای مس کرمان گلزنی کردند.

04

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان دو تیم بسکتبال مس رفسنجان و مس کرمان در مرحله یک شانزدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران عصر امروز یکشنبه ۲۴ اسفند از ساعت ۱۴ در تالار بسکتبال آزادی تهران رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.
مس رفسنجان که برای اولین سال در سوپر لیگ بسکتبال ایران حضور دارد توانست با درخشش در این بازی ها و با پشت سر گذاشتن حریفان قدر خود به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود کند
مس رفسنجان با سرمربیگری جوان خود امیر هاشمی توانست با نتیجه ۸۹-۷۲ و شکست مس کرمان در دربی استان پیروزی را از آن خود کند و با اقتدار به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود نماید.

لازم به ذکر است مس رفسنجان در این مرحله ۵و ۷فروردین ۱۴۰۰ در تالار آزادی تهران به مصاف شهرداری گرگان خواهد رفت

03

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان صبح امروز مدیران فوتبال استان کرمان با رئیس فدراسیون فوتبال ایران دیدار و گفتگو کردند در این دیدار در مورد وضعیت فوتبال استان کرمان و شرایط باشگاه‌های این استان بحث و تبادل‌نظر شد.

محسن سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان ،علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان، محمد جواهری مدیرعامل گل گهر سیرجان ، اصغر حدیدی عضو هیئت مدیره باشگاه گل‌گهر ، علی رمضانی سرپرست باشگاه مس کرمان و علیرضا دادگر دبیر هیئت فوتبال استان با حضور در محل فدراسیون فوتبال با شهاب‌الدین عزیزی‌خادم دیدار و گفت‌وگو کردند.

02

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان عصر روز گذشته جمعه ۲۲ اسفند ۹۹ دو تیم فوتبال نونهالان مس رفسنجان و وصال شیراز از ساعت ۱۴ در استادیوم تختی رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند در این دیدار که با قضاوت داورانی از استان یزد برگزار شد نونهالان مس رفسنجان با ۲گل به پیروزی دست پیدا کردند.

پویا زارع زاده و علی صالحی در دقایق ۲۴،۴۹ گلهای مس رفسنجان را به ثمر رساندند

01

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان دو تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان و رهیاب تهران در آخرین دیدار خود در سال ۹۹ و از هفته دوم از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان ایران صبح امروز جمعه ۲۲ اسفند از ساعت ۱۱ در سالن فتح تهران به مصاف یکدیکر رفتند . در این دیدار نزدیگ مسی های رفسنجان موفق شدند میزبان خود را با ۴ گل شکست دهند
گلهای مس رفسنجان را زهرا پیله ور قلی زاده،سحر زمانی،فاطمه اعتدادی و
محدثه محمدی به ثمر رساندند

مس رفسنجان با این پیروزی ۱۵ امتیازی شده و در رده سوم جدول قرار گرفته است

دو تیم بسکتبال مس رفسنجان و مس کرمان در دیدار رفت پلی آف لیگ برتر بسکتبال عصر امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بلند قامتان مس رفسنجان موفق شدند حریف خود مس کرمان را با نتیجه ۷۱_۶۴ شکست دهند.

مسی ها در حالی این دیدار را با اختلاف ۷ امتیاز پیروز شدند که در پایان کوارتر سوم با اختلاف ۲۳ امتیاز پیش بودند و برد خود را تا حدود زیادی تضمین کرده بودند. مس کرمان در این دیدار هرچند شروعی خوب داشت اما پس از کسب امتیاز ۱۱م در کوارتر اول و برتری ۱۱ بر ۷ بازی این تیم افت فاحشی کرد و تا پایان کوارتر سوم تنها موفق به کسب ۲۱ امتیاز شد. تلاشهای این تیم در کوارتر سوم برای جبران نتیجه کمی دیر آغاز شد و کافی نبود تا دربی مس را رفسنجانی ها پیروز شوند. مس رفسنجان کوارترهای اول تا سوم را با نتایج ۱۹ بر ۱۳، ۱۴ بر ۱۳ و ۲۲ بر ۶ پیروز شد و کوارتر چهارم را ۳۲ بر ۱۶ واگذار کرد.

تیم فوتبال نوجوانان صنعت مس رفسنجان عصر امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند از ساعت ۱۴ در ورزشگاه نفت گازگچساران به مصاف نفت رفت در این دیدار حساس و نفسگیر شاگردان ابوالفضل برزگر موفق شدند میزبان خود را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند.
تنها گل این دیدار را نیما حسینی در
دقیقه ۴۸ به ثمر رساند

روابط عمومی و رسانه

عید سعید مبعث ،آغاز راه رستگاری و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت تبریک می گوییم

?️روابط عمومی و رسانه

 

مبعث بزرگترین حادثه تاریخ بشریت است/تفاوت پیامبر(ص) با سایرانبیاء -  خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

سالروز شهادت هفتمین پیشوای شیعیان جهان امام موسی کاظم علیه السلام تسلیت وتعزیت عرض مینماییم.

کارت پستال شهادت امام موسی کاظم (ع)

هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور عصر امروز دوشنبه ۱۸ اسفند برگزار شد. در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال آوای میناب بندر عباس و صنعت مس رفسنجان از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه خلیح فارس بندر عباس به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار حساس و نفسگیر شاگردان وحید امیری موفق شدند میزبان خود را با یک گل شکست دهند و ۳امتیاز شیرین این دیدار را کسب نمایند.
تنها گل این بازی را امیر رضا حسنی در دقیقه ۷۸ برای مس رفسنجان به ثمر رساند.

جناب آقای مهندس زیندینی

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

با نهایت تاسف و تاثر فراوان مصیبت دردناک  در گذشت ابوی همسر مکرمه تان حاج احمد حسنی کبوتر خانی را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته رحمت واسعه  و برای حضرتعالی و بازماندگان گرامی صبر و شکیبایی مسئلت مینماییم

هیئت مدیره و مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

گزارش تصویری هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر کشور عصر شنبه 16 اسفند 99 در نقاط مختلف کشور برگزار شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال گل گهر سیرجان و صنعت مس رفسنجان  از ساعت 15 در ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار حساس و نفسگیر که با قضاوت رضا کرمانشاهی برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

 

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

 

05

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر کشور عصر شنبه 16 اسفند 99 در نقاط مختلف کشور برگزار شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال گل گهر سیرجان و صنعت مس رفسنجان  از ساعت 15 در ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار حساس و نفسگیر که با قضاوت رضا کرمانشاهی برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

مس رفسنجان در این دیدار با داود نوشی صوفیانی ، مهدی کیانی ، مسیح زاهدی ، عقیل کعبی ، هومن ربیع زاده ، محسن طرحانی ، سجاد اشوری ، قائم اسلامی خواه ، مهرداد رضایی ، فراز امامعلی و محمد قاضی پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و در آخرین دیدار خود در سال 1399 پنجشنبه 28 اسفند از ساعت 16 در ورزشگاه خانگی خود میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

*اگر خدا بخواهد، می خواهد و می شود...*

کسب افتخاری دیگر توسط باشگاه صنعت مس رفسنجان

این روزها رفسنجان را علاوه بر سرچشمه مس ایران می‌توان به عنوان سرچشمه افتخارات نیز معرفی کرد.
ضمن عرض تبریک به مناسبت *قهرمانی تیم کاراته صنعت مس رفسنجان در لیگ برتر کشور* به کادر فنی، بازیکنان تیم و جامعه ورزش بر خود لازم می دانیم از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران جناب آقای دکتر اردشیر سعد محمدی، جناب آقای مهندس احمد انارکی رئیس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران، جناب آقای مهندس احمدی مدیریت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلالی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداره ویژه شهرستان جناب آقای دکتر فصیحی هرندی، دیگر مسئولین محترم شهرستان و همچنین مردم عزیز و ورزش دوست به جهت حمایت های بی دریغ خود تشکر و قدردانی نماییم.

امیدواریم در سایه همدلی و اتحاد، شاهد تداوم پیروزی های بیشتر ورزشکاران و مجموعه باشگاه صنعت مس رفسنجان در میادین ملی باشیم.

 

*مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه صنعت مس رفسنجان*

روابط عمومی و رسانه

تيم كاراته آقايان مس رفسنجان در اولين سال حضور خود در ليگ برتر كاراته ايران با شكست تمامي رقبا بر بلنداي كاراته كشور قرار گرفت و بر سكوي اولي تكيه زد و عنوان قهرماني به باشگاه صنعت مس رفسنجان رسيد.

اين تيم در دور گروهي و رده بندي تيم هاي مس كرمان،شوتوكان FSK،دال كرمانشاه را مغلوب كرد.

تيم كاراته مس رفسنجان در ديدار فينال تيم پاس مازنداران را با نتيجه ١٩ بر ٩ درهم كوبيد تا با اقتدار قهرمان ليگ برتر ايران شود.

روابط عمومی و رسانه

 

 

دو تیم فوتبال امید شاهین شهرداری بوشهر و صنعت مس رفسنجان در چار چوب رقابت های لیگ برتر و از هفته نهم این رقابت ها عصر امروز جمعه ۱۵ اسفند در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار که از ساعت ۱۴ و با قضاوت داورانی از استان هرمزگان برگزار شد دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

نارنجی پوشان مس رفسنجان که با عدم حضور ۶ بازیکن خود به دلیل مصدومیت و محرومیت مواجه شده بودند توانستند بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارند شاگردان محمد کریمی با بازی رو به جلو و خلق موقعیت های فراوان چندین بار توانستند دروازه میزبان خود را تهدید کنند اما در پایان نتوانستند دروازه حریف خود را باز کنند تا دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دهند.

مسی های رفسنجان در هفته دهم از این رقابت ها یکشنبه ۲۴ اسفند در دیداری حساس در ورزشگاه خانگی خود میزبان مس کرمان خواهد بود.

هفته هفتم رقابت های لیگ قهرمانی نونهالان عصر پنجشنبه 14 اسفند ماه 99 برگزار شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سیلک کاشان در ورزشگاه تختی رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند . در این دیدار که از ساعت 14 و با قضاوت داورانی از استان یزد برگزار شد نونهالان نس رفسنجان با یک گل از میهمان خود شکست خورد.

یادآور می شود نونهالان مس رفسنجان عصر جمعه 22 اسفند از ساعت 14 در استادیوم تختی رفسنجان میزبان وصال شیراز خواهد بود.

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>
صفحه1 از46