پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

منصور پورمیرزایی نایب قهرمان جهان صبح امروز به رفسنجان بازگشت

نایب قهرمان جهان پهلوان منصور پورمیرزایی پس از پایان مسابقات جهانی 2019 قزاقستان صبح امروز به رفسنجان بازگشت و مورد استقبال مسئولین ورزش رفسنجان و باشگاه صنعت مس رفسنجان قرار گرفت.

گزارش تصویری از استقبال منصور پورمیرزایی

عکس :امیرعبدالهی

mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4mansoor 98 4

تیم فوتبال جوانان صنعت مس رفسنجان جهت حضوری قدرتمند در فصل جدید از بازیکنان مستعد تست و گزینش بعمل می آورد.

بازیکنان متولدین 1379/10/12 به بالا می توانند با همراه داشتن : کارت شناسایی معتبر ،کارت بیمه ورزشی(الزامی) از ساعت 16 جهت تست گیری به واقع در دوراهی سرچشمه جنب شهربازی ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان مراجعه کنند.

لازم بذکر است این تست گیری از تاریخ دوشنبه 31 تیرماه لغایت 4 مرداد انجام خواهد شد.

کادر فنی تیم فوتبال جوانان صنعت مس رفسنجان در فصل 99-98 معرفی شد.

بر این اساس :

مدیر تیم - ابراهیم اخلاقی

سرمربی - وحید امیری

مربیان "صادق رفسنجانی و حسن محمدرضا خانی -

مربی دروازه بانها - حسن نعمتی

یادآور می شود تیم فوتبال جوانان صنعت مس رفسنجان در لیگ دسته اول جوانان کشور حضور دارد.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان صبح امروز شنبه 29 تیرماه جهت برپایی اردوی پیش فصل خود عازم سرچشمه شد.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان جهت تمرینات بدنسازی و آماده شدن خود برای فصل جدید صبح امروز عازم کمپ ورزشی شهر سرچشمه شد.این اردو احتمالا تا جمعه همین هفته ادامه خواهد داشت.

محمد ربیعی صبح امروز رسما معرفی شد

محمد ربیعی صبح امروز شنبه 29 تیرماه با حضور آقایان دکتر ارسلان"رئیس هیئت مدیره باشگاه ، مهندس مجید زیندینی"سرپرست باشگاه ،محمد خواجه پور"رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان و سید امیر رضا حسینی " رئیس هیئت فوتبال رفسنجان ومسئولین باشگاه در محل باشگاه صنعت مس به بازیکنان این تیم معرفی شد.

تیم ملی پاراوزنه برداری کشورمان موفق به کسب ۷ مدال رنگارنگ در مسابقات قهرمانی جهان قزاقستان شد.

رقابت‌های قهرمانی جهان پاراوزنه برداری ۲۰۱۹ با حضور ۴۴۱ ورزشکار از ۷۸ کشور به میزبانی قزاقستان در شهر نورسطان برگزار شد و تیم ملی کشورمان توانست ۷ مدال رنگارنگ(۳طلا، ۳نقره و۱ برنز)  را بدست آورد.منصور پورمیرزایی وزنه بردار تیم ملی کشومان و باشگاه صنعت مس رفسنجان در همین وزن، در اولین حرکت در مهار وزنه کیلویی ۲۳۶ ناکام ماند.  سپس در تلاش دوم خود موفق به مهار این وزنه شد. وی در حرکت سوم وزنه  ۲۵۱ کیلویی را درخواست کرد که موفق به مهار آن نشد و در نهایت با مهار  وزنه ۲۳۶ کیلویی عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره‌ی جهان را از آن خود کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان کسب نایب قهرمانی جهان توسط منصور پورمیرزایی در مسابقات پاراوزنه برداری را خدمت ایشان و مردم رفسنجان و همچنین جامعه بزرگ ورزش تبریک عرض می نماید.

حضور تیم کاراته باشگاه صنعت مس رفسنجان در اولین دوره لیگ کاراته وان

اولین دوره لیگ کاراته وان بانوان کشور(انفرادی) از تاریخ 26 الی 28 تیرماه در سالن افراسیاب تهران برگزار گردید در پایان کاراته کاهای ذیل از باشگاه صنعت مس رفسنجان موفق به کسب مدال شدند.

فاطمه سعید آبادی (طلا)

لعیا میرشکاری(برنز)

مهنا پور احمدی (نقره)

عسل شریفی(برنز)

 

محمد ربیعی سکان هدایت مس رفسنجان را بر عهده گرفت

پس از کنار گذاشتن میشو کرستیچوویچ از مس رفسنجان محمد ربیعی سکان هدایت نارنجی پوشان مس رفسنجان را در این فصل بر عهده گرفت.ربیعی سابقه سرمربیگری در تیمهای  شهرداری اردبیل ، شهرداری بندر عباس ،بادران تهران و آلومینیوم اراک را در کارنامه خود دارد.

تمرینات تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان عصر یکشنبه 23 تیرماه به طور رسمی آغاز شد.این تمرینات زیر نظر میشو کرستیچویچ آغاز شده است.این تمرینات که با حضور مهندس زیندینی"سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان " و سید امیر حسینی "رئیس هیئت فوتبال رفسنجان و مسئولین باشگاه برگزار شد میشو کرستیچویچ رسما به بازیکنان این تیم معرفی شد.

لازم به ذکر است تمرینات مس رفسنجان در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان انجام خواهد شد.

 

/گزارش تصویری

 

tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20

tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20tamrin 98 99 20

tamrin 98 99 8tamrin 98 99 8tamrin 98 99 8tamrin 98 99 8tamrin 98 99 8

tamrin 98 99 3tamrin 98 99 3tamrin 98 99 3

میشو کرستیچویچ قرارداد خود را با مس رفسنجان به مدت یک فصل تمدید کرد.

میشو کرستیچویچ که شب گذشته به ایران آمده بود صبح امروز در جلسه ایی با کمیته فنی و سرپرست باشگاه جناب آقای مجید زیندینی و توافق با ایشان سکان هدایت مس رفسنجان در فصل جدید را بر عهده گرفت.

يازدهمين روز ذيقعده مصادف است با ميلاد پر خير و بركت هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت امام رؤوف علي بن موسي الرضا(ع) كه ميزباني از ايشان افتخاري است كه نصيب مردم ايران شده است، مردمي كه همواره دوستدار اهل بيت و حافظ ارزش ها و آرمان هاي اسلامي بوده اند.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان میلاد پرنور و سرور هشتمین اختر سپهر امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به تمامي مسلمانان جهان ودوستداران آن حضرت تبريك و تهنيت عرض مي نماید .

حسین مقیمی بازیکن فصل قبل مس رفسنجان قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد.

مقیمی در پست هافبک دفاعی بازی می کند این بازیکن در نیم فصل اول فصل گذشته عملکرد قابل قبولی از خود به جا گذاشت اما در نیم فصل دوم به دلیل مصدومیت نتوانست برای مس رفسنجان بازی کند.

طاهر شریفی بازیکن مس رفسنجان قرارداد خود را با این تمدید کرد. شریفی که در پست مهاجم بازی می کند بعنوان سهمیه زیر 25 سال در مس رفسنجان بازی می کند.

محمد رضا امام دادی بعنوان سهمیه زیر 23 سال به بزرگسالان مس رفسنجان پیوست

محمدرضا امام دادی بازیکن فصل قبل تیم امید مس رفسنجان که در پست هافبک چپ و راست بازی می کند به مس رفسنجان پیوست.این بازیکن توانست در فصل قبل در لیگ برتر امیدهای کشور 5 گل و 3 پاس گل به ثمر برساند.

 

امیر محمد آل سعدی بعنوان سهمیه زیر 23 سال به بزرگسالان مس رفسنجان پیوست

امیر محمد آل سعدی بازیکن فصل قبل تیم امید مس رفسنجان که در پست هافبک دفاعی بازی می کند به بزرگسالان مس رفسنجان پیوست این بازیکن در فصل قبل در لیگ برتر امید برای مس رفسنجان 6 گل و 5 پاس گل به ثمر برساند.

 

علیرضا فرجی بازیکن مس رفسنجان قرارداد خود را با مس رفسنجان تمدید کرد.فرجی بازیکن سهمیه زیر 23 سال تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به حساب می آید.

بازدید مهندس زیندینی " سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

صبح پنجشنبه 20 تیرماه مهندس مجید زیندینی از مدرسه فوتبال باشگاه صنعت مس رفسنجان بازدید کردند.پس از مدرسه فوتبال از تمرینات کاراته کاران مس رفسنجان و در آخر از آکادمی فوتسال بانوان بازدید خود را به پایان رساندند.

 

 

محمد حسین پور به مس رفسنجان پیوست.
محمد حسین پور هافبک فصل قبل ملوان بندر انزلی با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست حسین پور که در پست های هافبک چپ و راست بازی می کند در فصل قبل توانست ۳ گل و ۵ پاس گل را برای ملوان به ثمر برساند.
حسین پور حضور در تیمهای استقلال تهران ، راه آهن ، تیم ملی جوانان و امید ایران ، خونه به خونه و اکسین البرز را در کارنامه خود دارد.

مالک رضایی ،حسین علیپور و نیما علیپور بازیکنان  مس رفسنجان قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تمدید کردند.

 

کادر فنی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی 77 بازیکن را جهت برگزاری اردوی 10 روزه تیرماه اعلام کرد.

در دومین مرحله از انتخاب نفرات نهایی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی 77 بازیکن اعلام شده که لازم است طبق برنامه در اردوهای انتخابی 20 الی 30 تیرماه شرکت کنند. در این میان مهران حیدری دروازه بان و علی رضا زارعی بازیکنان باشگاه صنعت مس رفسنجان به این اردو دعوت شده اند.لازم به ذکر است این اردو در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

آغاز تست گیری تیم فوتبال امید مس رفسنجان

تست و گزینش بازیکنان تیم فوتبال امید جهت حضور در رقابتهای لیگ برتر امیدهای کشور در فصل 99-98

تیم فوتبال امید صنعت مس رفسنجان جهت حضوری قدرتمند در رقابتهای لیگ برتر کشور از متولدین1377/10/11  به بعد تست گیری بعمل می آورد.متقاضیان می توانند جهت تست و گزینش از تاریخ سه شنبه 18 لغایت جمعه 21 تیرماه از ساعت 18 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان ( واقع در دوراهی سرچشمه رفسنجان) حضور پیدا کنند.لازم به ذکر است همراه داشتن کارت بیمه ورزشی، شناسنامه و کارت ملی الزامی می باشد.

علیرضا کریمی بعنوان سرمربی تیم فوتبال امید مس رفسنجان منصوب شد.

کریمی که سابقه حضور در تیم بزرگسالان و رده های باشگاه مس رفسنجان را در کارنامه خود دارد از سوی کمیته فنی باشگاه و نظر نهایی مهندس زیندینی"سرپرست باشگاه صنعت مس رفسنجان ، سکان هدایت امیدهای مس رفسنجان را در لیگ برتر در فصل جدید بر عهده خواهد داشت.

جناب آقای سرهنگ محمد مهدی کریمی

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی رابه عنوان سرپرست نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان که بیانگر تعهد ، کارآمدی ، لیاقت و شایستگی‌ هاي‌ بر جسته ان برادر گرامی در صحنه‌هاي‌ خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی است تبریک عرض می نماییم و موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

جواد رمضانی بازیکن فصل قبل نیروی زمینی به مس رفسنجان پیوست

جواد رمضانی بازیکن مس رفسنجان که جهت خدمت مقدس سربازی به نیروی زمینی رفته بود پس از پایان دوره خدمت به رفسنجان بازگشت و به تیم سابق خود مس رفسنجان پیوست.

علیرضا محمودی به مس رفسنجان پیوست.
علیرضا محمودی بازیکن فصل قبل ملوان بندر انزلی پس از پایان خدمت مقدس سربازی با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست.علیرضا محمودی بازیکن بومی رفسنجان در پست هافبک چپ بازی می کند.

علی اصغر صادقی بازیکن جوانان مس رفسنجان بعنوان سهمیه جوانان به بزرگسالان مس رفسنجان اضافه شد.
صادقی بازیکن خوش آتیه مس رفسنجان که در تیم های پایه این باشگاه رشد کرده و تا حد یک ستاره پیش رفت است به بزرگسالان مس رفسنجان پیوست.صادقی در حال حاضر بازیکن اثر گذار در تیم ملی جوانان ایران به حساب می آید.

امیرحسین علیزاده و محمد قاریزاده دروازه بانان مس رفسنجان قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کردند.علیزاده و قاری زاده سهمیه زیر ۲۳ سال باشگاه مس رفسنجان می باشند.

حمید عرفانی به مس رفسنجان پیوست

حمید عرفانی دروازه بان فصل قبل ملوان بندر انزلی که سابقه حضور در تیمهای مس کرمان و ذوب آهن اصفهان را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست این بازیکن 27 بازی برای ملوان به میدان رفته است.

مرتضی سنجانکی نارنجی پوش شد

مرتضی سنجانکی بازیکن فصل قبل قشقایی شیراز به مس رفسنجان پیوست سنجانکی سابقه حضور در تیم های برق شیراز ، شاهین بوشهررا  در کارنامه خود دارد.این بازیکن 28 ساله در پست هافبک چپ و راست در فصل جدید برای مس رفسنجان به میدان خواهد رفت.

مهدی کربلایی به مس رفسنجان پیوست

مهدی کربلایی بازیکن فصل قبل ملوان بندر انزلی نارنجی پوش شد.این مدافع مستحکم و 27 ساله که سابقه حضور در تیم های فجر سپاسی شیراز ، گل گهرسیرجان ، استقلال تهران ،فولاد خوزستان و خونه به خونه را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست.

رامتین دهقانی به مس رفسنجان پیوست

رامتین دهقانی مدافع فصل قبل فجر شهید سپاسی شیرازبا عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست این مدافع 27 ساله که سابقه حضور در تیم های فجر شهید سپاسی و ایرانجوان بوشهر را در کارنامه خود دارد در این فصل پیراهن نارنجی مس رفسنجان را به تن خواهد کرد.

میلاد باقری نارنجی پوش شد.

میلاد باقری بازیکن فصل قبل شهرداری همدان به مس رفسنجان پیوست باقری توانسته فصل قبل تمامی دیدارهای شهرداری همدان را به میدان برود باقری در پست دفاع راست در این فصل برای مس رفسنجان بازی خواهد کرد.نیروی زمینی،نفت تهران،استقلال تهران و شهرداری همدان از تیم هایی که باقری در آن حضور داشته است.

فرزاد محمدی به مس رفسنجان پیوست

فرزاد محمدی بازیکن فصل قبل نود ارومیه با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست .این مهاجم ارومیه ای  فصل قبل نقش مهمی مهمی در بقای تیم نود در لیگ دسته اول داشت توانست 11 گل را برای تیمش به ثمربرساند.محمدی حضور در تیمهای نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز را در کارنامه خود دارد.

محمد جواد عباسی نارنجی پوش شد

محمد جواد عباسی بازیکن فصل قبل قشقایی شیراز با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست این بازیکن توانسته فصل قبل از 30 دیدارتیم قشقایی 28 بازی را به میدان برود همچنین این بازیکن که در پست هافبک و مهاجم بازی کرده است توانست 8 گل و 7 پاس گل را به ثمر برساند.

امین رضایی به مس رفسنجان پیوست.

امین رضایی بازیکن فصل قبل کارون اروند خورمشهر با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست .این بازیکن 23 ساله که در پست هافبک دفاعی توپ می زند در فصل جدید لباس نارنجی مس رفسنجان را خواهد پوشید.رضایی سابقه حضور در تیم های جوانان نفت تهران ، امید پرسپولیس و راه اهن را در کارنامه خود دارد.

حامد حیدری که درفصل قبل توانست عملکرد خوبی را در مس رفسنجان برای خود به جا بگذارد با حضور در باشگاه مس رفسنجان قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با مس رفسنجان تمدید کرد.حیدری که در پست مدافع توپ می زند توانست 4 گل برای تیمش به ثمر برساند.

امیر طهمورثی قرارداد خود را تمدید کرد.

امیر طهمورثی بازیکن فصل قبل مس رفسنجان با حضور در باشگاه مس رفسنجان قرارداد خود را با این تمدید کرد.طهمورثی که در پست مدافع توپ می زند فصل قبل توانست با 6 پاس گل و یک گل برای مس رفسنجان به ثمر برساند.  

ای همۀ آسمان شده خیره به هر نگاه تو
چشم رضا ستاره شد، مانده کنارِ ماه تو
لشگرِ حوریان ببین، برگِ خزانِ مقدمت
آمده تا که بال خود، فرش کند به راه تو..

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان فرا رسیدن ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و خجسته زاد روز با برکت هشتمین حجت سرمد و سکان دار سفینه ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام و آغاز دهه مبارک و میمون کرامت و گرامیداشت روز دختر را به همه تشنگان کرامت اهل بیت(ع) به ویژه بانوان ورزشکار باشگاه صنعت مس رفسنجان تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن داریم که توفیق بهره مندی از فیوضات دریای فضل و کرامات این انوار الهی برای همگان میسر گردد.

 

قابل توجه کلیه مربیان باشگاه صنعت مس رفسنجان

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با موضوع الزام دارندگان مدرک مربیگری درجه A ,B آسیا به شرکت در دوره دانش افزایی با هدف صدور مجوز مربیگری با اعتبار سه ساله خواهشمند است دارندگان مدرک مربیگری مذکور تا تاریخ 15 تیر ماه 98 به تهیه مدارک بر روی CD اقدام نمایید.

مدارک مورد نیاز ( کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، آخرین مدرک مربیگری و یک قطعه عکس )

دوم جولای، به عنوان روز جهانی ورزشی نویسان، اولین بار در بازی های المپیک 1924 پاریس به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS) و برای تجلیل از خدمات ارزشمند خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی، در مسیر پیشبرد ورزش دنیا، نامگذاری شد.

روز جهانی ورزشی نویسان بهانه‌ای برای یاد کردن از تلاش‌های شبانه روزی عزیزانی که با دلسوزی، صداقت و سلامت در حوزه رسانه‌ای عرصه مهم و جامعه سازی چون ورزش فعالیت دارند. عرصه‌ای که فرهنگ‌سازی، افتخارآفرینی و سلامت جامعه در آن مبحثی تعیین کننده است و بی‌تردید رسیدن به اهداف متعالی و رشد و پیشرفت در آن، بدون حمایت و هدایت رسانه‌های ورزشی امکان پذیر نخواهد بود.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان وظیفه خود می داند با بیاد کردن از تلاش‌های فعالان رسانه‌ای به ویژه در حوزه فوتبال و مس رفسنجان تبریک و تقدیر خود را اعلام دارد. با آرزوی موفقیت‌های بیشتر برای شما عزیزان و ورزش کشورمان بخصوص شهرستان رفسنجان.

در کمال تأسف باخبر شدیم سید علی حسینی "پیشکسوت فوتبال" دار فانی را وداع گفت.
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان این ضایعه بزرگ را به جامعه ورزش و پیشکسوتان فوتبال شهرستان رفسنجان و بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نمایید.

اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعوُن

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت مرحوم رضا نوذری پیشکسوت فوتبال، را به جامعه ورزش و فرهنگیان شهرستان رفسنجان ، منطقه نوق، بازماندگان و به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می نماییم. از خدواند بزرگ برای آن سفر کرده غفران واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت داریم.

روحش شاد و یادش گرامی

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

10 تیر،روز صنعت و معدن گرامی باد

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان روز ملي صنعت و معدن را كه روز تجديد عهد و پيمان دولت و ملت با جهادگران عرصه صنعت و معدن است را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفته خصوصا كارآفرينان، مديران ، كاركنان و کارگران شرکت ملی صنایع مس ایران که با تلاش ستودني خود در سنگرجهاد اقتصادي استوارانه، عزت و اقتدار ايران اسلامي را سرلوحه امور خويش قرار داده و چرخهاي موتور پيشرفت كشور را به حركت درآورده اند تبریک عرض می نماییم.

سالروز شهادت جانگداز حضرت امام جعفر صادق(ع) به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر ( عج )، نایب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و همچنین تمامی مسلمین جهان، از خداوند منان توفیق قرارگرفتن در زمره پیروان راستین آن حضرت را مسئلت داریم. امید است مسمانان و شیعیان جهان بتوانند در پرتو وحدت و آگاهی برگرفته از تعالیم ارزشمند بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، صادق آل محمد (ص) آینده ای نوید بخش را برای امت اسلامی رقم زده و همواره در مسیر حق و حقیقت حرکت کنند.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

دومین کلاس دانش افزایی مربیان فوتسال بانوان باشگاه صنعت مس رفسنجان برگزار شد.

 دومین کلاس یکروزه دانش افزایی فوتسال که به مدرسی استاد ابوالقاسم عارفیان مدرس رسمی کنفدراسیون فوتسال آسیا و با حضور جمعی از بانوان مربی فوتسال صبح چهارشنبه 5 تیرماه در محل سالن کنفرانس باشگاه مس رفسنجان برگزار شد این کلاس در دو نوبت صبح و عصر صورت گرفت که در پایان با حضور علی حیدر رضایی "کارشناس مسئول آموزش و پرورش شهرستان" گواهی شرکت در این کارگاه یکروزه به مربیان اهداء گردید.

سجاد گل محمدی به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد .

مرحله جدید اردوی تیم ملی زیر 16 سال که از 7 لغایت 26 تیرماه با حضور 34 بازیکن آغاز خواهد شددر این میان سجاد گل محمدی بازیکن باشگاه صنعت مس رفسنجان نیز از سوی حسین عبدی سرمربی تیم ملی کشورمان به این اردو دعوت شده است.

لازم به ذکر است ، تیم ملی فوتبال زیر 16 سال کشومان خود را برای حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا 2019 در اواخر شهریور سال جاری آماده می کند.

مصاحبه مهندس مجید زیندینی"سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" با وب سایت باشگاه صنعت مس رفسنجان در خصوص فصل جدید.

مهندس زیندینی در رابطه با میشو کرستیچویچ اظهار داشت : با توجه به صحبت های صورت گرفته با ایشان و ارسال قرارداد به صورت ایمیل و طبق توافقی که شده است کرسیچویچ سرمربی فصل آینده مس رفسنجان خواهد بود و انشالله به زودی به رفسنجان خواهد آمد.

سرپرست باشگاه افزود:در خصوص بازیکنان باید بگویم با بازیکنانی که مد نظر میشو بوده است در حال صحبت کردن هستیم که اگر به توافق رسیدیم تا دو سه روز آینده برای نهایی شدن قرارداد به رفسنجان خواهند امد وتا اوایل هفته آینده 80% تیم بسته خواهد شد.و تعدادی از بازیکنان فصل گذشته که مورد تایید میشو هست را حفظ خواهیم کرد و تمام سعی کمیته فنی این است که حد الامکان از پتانسیل های بومی استفاده کنیم .

ایشان در رابطه با شایعات اخیر رسانه ها در باره ی مدیرعاملی باشگاه مس رفسنجان گفتند:مدیر عامل باشگاه را هیئت مدیره مشخص خواهد کرد و تا این لحظه هیچ گزینه ای قطعی نشده است  و در جلسات هیئت مدیره گزینه ها در حال بررسی هست.

 مهندس زیندینی در مورد اهداف باشگاه در فصل پیش رو عنوان کرد : سعی داریم با حمایت از دیگر رشته های ورزشی مانند والیبال و بسکتبال از دیگر پتانسیل های ورزشی رفسنجان استفاده کرده و با هماهنگی های صورت گرفته  با راه اندازی مجدد فوتبال محلات و همچنین با راه اندازی 15 پایگاه مدرسه فوتسال بانوان و فوتبال در حومه رفسنجان ، مردم رفسنجان را در ورزش سهیم کرده و جان دوباره ای به ورزش رفسنجان ببخشیم . ما تمام توان خود در فصل آینده بکار خواهیم گرفت تا شعار یک تیم ، یک شهر ،اتحاد و افتخارمحقق شود و به اهدافی که مد نظر باشگاه و مسئولین شرکت ملی صنایع مس ایران و همچنین مردم رفسنجان و هواداران است برسیم و انشاالله فصل آینده این تیم مورد قبول و مقبولیت مردم عزیز باشد.

ایشان در مورد فوتسال بانوان اظهار داشتند:تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا مانند این فصل نیز شگفت انگیز بوده و با قدرت پیش می رویم تا به قهرمان دست پیدا کنیم.تمام هم و غم ما این است تا از ظرفیت های موجود در بخش بانوان استفاده کنیم اولین قدم صورت گرفته برگزاری کارگاه های آموزشی برای مربیان بوده است که چند هفته پیش اولین دوره آن را برگزارشد و از مدرس آسیا دعوت شد جهت دانش افزایی مربیان بومی رفسنجان. که این روند ادامه خواهد داشت.

زیندینی در خصوص فصل پیش رو گفتند:سعی داریم تا حد امکان هزینه ها را کاهش دهیم و بودجه ای را که در اختیار ما قرار می دهند را مدیریت کنیم و همچنین در جلسه ای که با دکتر سعد محمدی"مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران" و اقای کفاشیان"مشاور ورزشی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران" داشتیم قول مساعد دادند که بخشی از بدهی های سنوات گذشته را پرداخت کرده که دلیل بخش اعظم بدهی ها تورم و افزایش قیمت ها بوده است در این فصل کارهای مثبتی صورت گرفته است از جمله موضوع البسه تیم های باشگاه که امسال برند سازی شده و تمامی این کار از طراحی لباس تا دوخت از ظرفیت های بومی استفاده شده است که از لحاظ کیفیت نسبت به برندهای تولیدی کشور بالاتر است.طراحی این پیراهن با سلیقه و مورد تایید مجتمع مس بوده است حتی در جلسه ایی که با دکتر سعد محمدی داشتیم ایشان تاکید نمودند که تمامی باشگاه های تحت پوشش شرکت ملی صنایع مس ایران از این پیراهن و برند استفاده نمایند که این خود گامی موثر در مسیر درآمد زایی است.

مهندس زیندینی در رابطه با تشکیل مس (ب) افزودند. برای خیلی از بازیکنان بومی که بعداز تیم امید به بزرگسالان راه پیدا نمی کنند جای خالی یک تیم حس می شود تا این بازیکنان آماده تر شوند ما در این راستا سال گذشته از تیم فجر رفسنجان حمایت کردیم و مبلغی حدود 400 میلیون تومان مضاف بر تهیه تمامی البسه بازیکنان این تیم و ایاب و ذهاب این تیم را متقبل شدیم تا این تیم بتواند در لیگ دسته سوم کشور بازی کند اما در حال بررسی هستیم تا بتوانیم با توجه به مشکلات مالی باشگاه و هزینه های بالا در صورت امکان  مس (ب) را راه اندازی کنیم .

در پایان : از تمامی مسئولین شرکت ملی صنایع مس ایران بخصوص دکتر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ، مهندس احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی پور امام جمعه محترم ،مهندس انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان رئیس محترم شورای شهر رفسنجان و دکتر فصیحی هرندی فرماندار محترم رفسنجان که با حمایت های بی دریغ خود باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان را یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی می نماییم.

آغاز بکار مدرسه فوتبال باشگاه صنعت مس رفسنجان از امروز

مدرسه فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان کار خود را از امروز یکشنبه 2 تیرماه98 کار خود را آغاز خواهد کرد مدرسه فوتبال مس رفسنجان در راستای غنی سازی اوقات فراغت از سنین 6 تا 13 سال  شهرستان وبه منظور آشنایی و آموزش اصولی و آکادمیک فوتبال پایه توسط مربیان مجرب و دارای کارت مربیگری آغاز بکارکرده است. این کلاسها علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در نسل نونهال ونوجوان ، موجب کشف، شناسایی و رشد استعدادهای برتر فوتبال این شهرستان خواهد شد.

لازم به ذکر است این تمرینات در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته  و در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان انجام خواهد شد.

جلسه هم اندیشی و هماهنگی مسابقات لیگ برتر امید و جوانان فصل ۹۹-۹۸ با حضور نمایندگان، مدیران باشگاه های شرکت کننده و مدیران و مسئولان مسابقات پایه در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

در این جلسه، عملکرد مسابقات فصل قبل و همچنین نحوه برگزاری مسابقات در فصل آتی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که واحد مسابقات پایه سازمان لیگ پیشنهاد کرده که نحوه برگزاری مسابقات با توجه به شرایط مالی و اقتصادی باشگاه ها و به منظور برگزاری مناسب و با کیفیت، تغییراتی در آن به وجود آید تا باشگاه ها بتوانند هزینه های مربوطه را تامین  کنند.

ضمن اینکه مسابقات با کیفیت تداوم داشته باشد، تعداد بازی هایی که بازیکنان برای یک فصل باید در آن شرکت کنند نیز رعایت شود.

خوشبختانه باشگاه های حاضر با توجه به ساختار مناسبی که در فصول گذشته در مسابقات لیگ های مذکور حاکم بود و کیفیت خوب برگزاری مسابقات و شرایط  این مسابقات،  موجب آشنایی و آمادگی بازیکنان و باشگاه ها جهت حضور در مسابقات رده بالاتر، بزرگسالان و تیم های ملی خواهد شد را خواهان شدند.

به این منظور مسابقات لیگ برتر ، امید و جوانان طبق روال قبل در یک گروه ۱۲ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد  و باشگاه ها نیز موظفند تا روز پایانی مسابقات در بازی ها حاضر باشند.

در این جلسه اعضای کمیته جوانان نیز حضور داشتند و با توجه به اردوها و مسابقات تیم های ملی در رده امید و جوانان درخواست کردند که باشگاه ها با توجه به شرایط آتی این دوره سنی ، تعامل بیشتر داشته باشند و در مقابل باشگاه ها نیز خواهان توجه بیشتری از سوی مربیان و استعداد یابان تیم های ملی به این مسابقات شدند و همچنین با توجه به حضور بازیکنان با تجربه وجوانان در باشگاه ها  خواهان حضور داوران و ناظران با تجربه جهت حضور در مسابقات شدند.

واحد مسابقات پایه سازمان لیگ  زمان شروع بازی ها را اوایل مرداد اعلام کرد که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جنوب کشورمان و مجهز نبودن استادیوم ها به نور کافی و عدم امادگی لازم باشگاه ها در خصوص جذب بازیکن زمان آن به اواخر مرداد موکول شد که در صورت مهیا نمودن شرایط و برطرف نمودن مشکلات برگزار خواهد شد.

همچنین ولی نژاد باقری مدیر تیم های پایه باشگاه صنعت مس رفسنجان در این جلسه حضور داشتند.

تیم فوتبال امید مس رفسنجان بهمراه مس کرمان ، فولاد خوزستان ،نساجی مازندران ، تراکتورسازی تبریز ، نفت اهواز ، ذوب آهن اصفهان ، سپاهان اصفهان ، خونه به خونه بابل ، البدر بندر کنگ پارس جنوبی جم و شاهین بوشهر به رقابت خواهند پرداخت.

حضور علی کفاشیان مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در باشگاه صنعت مس رفسنجان

صبح امروز علی کفاشیان مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت مس کرمان" به باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان آمد  و جلسه ایی فوق العاده با اعضائ هیئت مدیره و مسئولین باشگاه مس رفسنجان برگزار کردند .وی پس از صحبت و گفتگو در این جلسه از امکانات باشگاه و ورزشگاه در حال ساخت شهدای صنعت مس رفسنجان نیز بازدید داشتند.در این جلسه محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان نیز بهمراه ایشان حضور داشتند.کفاشیان پس از بازدید یکروزه از امکانات ورزشی باشگاه مس رفسنجان راهی شهربابک شد تا بازدیدی از امکانات ورزش شهرستان شهربابک داشته باشد.

kafashiyan 4kafashiyan 4kafashiyan 4kafashiyan 4kafashiyan 4kafashiyan 4kafashiyan 4

مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان امروز در سازمان لیگ فوتسال برگزار شد.
 
پانزدهیمن دوره رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان روز 18 مرداد ماه در حالی آغاز می شود که مراسم قرعه کشی این مسابقات امروز دوشنبه 20 خرداد ماه از ساعت 10 در سازمان لیگ فوتسال برگزار شد.

در مراسم قرعه کشی که با حضور محمد حسن انصاری فرد- رئیس سازمان لیگ فوتسال، شیرین نصیری- مسئول برگزاری مسابقات لیگ فوتسال بانوان، نادره درودیان- دبیر کمیته بانوان برگزار  شد،  روند قرعه کشی تیم های نامی نو اصفهان، رهیاب گستر تهران، هیات فوتبال شهرستان تهران، هیات فوتبال استان خراسان رضوی، پالایش نفت آبادان، شرکت ملی حفاری ایران، پارس آرا شیراز، پویندگان صنعت فجر شیراز، وریژنو فرخشهر، دختران کویر مس کرمان، مس رفسنجان، شهرداری رشت، صنعت سرد خزر گیلان و شهروند ساری صورت گرفت.

برنامه دیدارهای مس رفسنجان در نیم فصل اول این مسابقات به شرح زیر می باشد:

 هفته اول صنعت سرد خزر(میزبان ) - مس رفسنجان ./ هفته دوم مس رفسنجان (میزبان ) - دختران کویر مس کرمان . / هفته سوم دریژنو فرخشهر(میزبان) - مس رفسنجان . / هفته چهارم نامی نو اصفهان (میزبان) - مس رفسنجان . / هفته پنجم مس رفسنجان (میزبان ) - هیئت فوتبال خراسان رضوی . / هفته ششم پالایش نفت آبادان(میزبان) - مس رفسنجان . / هفته هفتم مس رفسنجان(میزبان) - شهرداری رشت ./  هفته هشتم هیئت فوتبال استان تهران(میزبان) - مس رفسنجان ./  هفته نهم مس رفسنجان(میزبان) - پارس آرا شیراز . / هفته دهم شهروند ساری (میزبان) - مس رفسنجان . / هفته یازدهم مس رفسنجان(میزبان) - رهیاب گستر تهران. / هفته دوازدهم پویندگان صنعت فجر شیراز (میزبان) - مس رفسنجان ./  هفته سیزدهم مس رفسنجان(میزبان ) - ملی حفاری اهواز

?آغاز ثبت نام آکادمی فوتسال بانوان باشگاه صنعت مس رفسنجان.

◀️آکادمی فوتسال بانوان باشگاه صنعت مس رفسنجان کلاسهای فوتسال خود را از اول تیرماه آغاز خواهد کرد.
علاقه‌‌مندان برای ثبت نام از سنین ۷ تا ۱۸ سال می‌توانند از تاریخ ۱۸ لغایت ۳۱ خرداد ماه به محل باشگاه صنعت مس رفسنجان واقع دربلوار طالقانی(سی متری)،طبقه فوقانی سازمان انتقال خون ، باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان مراجعه نمایند.
مدارک زیرجهت ثبت نام :
کپی شناسنامه
2 قطعه عکس
کارت بیمه ورزشی
رضایت نامه ولی
گواهی صحت و سلامت بازیکن
می باشد.
?فیش واریزی به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حساب جاری 0108934936003 بانک ملی به نام باشگاه صنعت مس رفسنجان.
♨️لازم به ذکر است خانواده های محترم شهدا ، جانبازان ، صنعت مس ،فرهنگیان ، بهزیستی و کمیته امداد شامل تخفیف می باشند
♻️شروع این کلاسها از تاریخ ۱ تیرماه /۹۸ در سالن انقلاب رفسنجان خواهد.

«أللّهُمَّ أهْلَ الکِبریآء وَالعَظَمَة وأهلَ الجُودِ وَالجَبَروتِ وَأهلَ العَفْوِ وَالرَّحْمَة

عید سعید فطر، پاداش خداوند متعال به مؤمنان،روزه داران و شب زنده دارانی است که توفیق عبادت و بندگی در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در کارنامه اعمالشان به ثبت رسانده اند و به تهذیب و تزکیه نفس خود پرداختند. فطر، عید اولیاء الله و روزه دارانی است که گوی سبقت را از دیگران ربوده اند و در این روز فرا خوانده می شوند تا جوایز و هدایای آن را دریافت کنند.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، عید سعید فطر که یکی از بزرگترین اعیاد مسلمین جهان می باشد را به کلیه هم وطنان عزیز بالاخص جامعه ورزش شهرستان رفسنجان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و امیدوارم خداوند منان رحمت و مغفرت خود را نصیب همه مان گرداند.

گل رفت وشمیم خوشش اینجاست هنوز

بلبل به هوای گل چه شیداست هنوز

رفتی ز جهان اگر چه ای روح خدا

لیکن علم مهر تو بر پاست هنوز

ضمن تسلیت 14خرداد، سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 ، امید است با پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری ، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

حضور مهندس انارکی محمدی در باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

عصر جمعه 10 خردادماه98 دیدار اعضای هیئت مدیره و کمیته فنی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با مهندس انارکی " نماینده محترم مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی" ، جهت بررسی مشکلات پیرامون باشگاه و سیاست گذاری صحیح برای فصل ۹۹-۹۸ باشگاه مس رفسنجان در محل باشگاه برگزار گردید.

پایان کلاس دانش افزایی اکادمی فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان

کلاس دانش افزایی فوتسال بانوان باشگاه صنعت مس رفسنجان که امروز صبح پنجشنبه 9 خردادماه 98  آغاز شده بود عصر همان روز به پایان رسید.این کلاس که به مدرسی ابوالقاسم عارفیان"مدرس فوتسال آسیا" برگزار گردید عصر امروز پنجشنبه 9 خرداد ماه در سالن ورزشی  انقلاب به کار خود پایان داد این کلاس در دو نوبت صبح و عصر انجام گردید.نوبت صبح این کلاس تئوری و نوبت عصر عملی انجام شد.در پایان این کلاس با حضور مهندس زیندینی"سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" و علی هادوی"قائم مقام این باشگاه به مربیانی که در این کلاس حضور داشتند گواهی حضور در این کلاس اهدا شد.

 

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان ، در آستانه  بزرگداشت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای، اقشار مختلف مردم را به حضور پر شور در مراسم راهپیمایی روز قدس و شرکت در نماز جمعه فرا خواند.
 

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در آستانه بزرگداشت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای، اقشار مختلف مردم شریف رفسنجان، ورزشکاران، قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی  را به حضور پُرشوردر مراسم راهپیمایی روز قدس فراخواند.

در این بیاینه آمده است:

«بسم الله الرحم الرحیم. سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ (سوره اسرا / آیه ۱).

حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده‌ی فلسطین با حضور اقشار مختلف مردم ایران اسلامی در آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان؛ میراث گران‌بهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی؛ بیانگر وفاداری ملت بزرگ ایران به آرمان‌های انقلاب و امام راحل (ره) است.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان ضمن محکوم کردن جنایات دامنه دار و مستمر رژیم اشغالگر صهیونیستی و حمایت از مردم ستمدیده فلسطین، از تمامی مردم ولایتمدار رفسنجان ، ورزشکاران ، مربیان ، بازیکنان، قهرمانان، نام آوران و پیشکسوتان ورزشی، دعوت به عمل می‌آورد با حضوری گسترده در راهپیمایی استکبارستیز روز قدس؛ روز نمایش قدرت و نماد وحدت و یکپارچگی جهان اسلام، ضمن تجدید عهد با آرمان‌های امام (ره) و انقلاب و نیز لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، همچون سربازی مدافع حرم ایمان و اسلام، در پاسداری از حقیقت ناب محمدی - که بی شک حمایت از ستمدیدگان تاریخ است- در سرنوشت محتوم جهان اسلام که پیروزی بر هر شیطان مستکبری است، سهیم باشند.»

وعده ی ما جمعه 10 خرداد ماه 98 ساعت 10/30 میدان بسیج رفسنجان به سمت مصلی امام خامنه ایی(مدظله العالی)

 

برگزاری کلاس دانش افزایی آکادمی فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان

برگزاری اولین دوره کارگاه دانش افزایی یکروزه آکادمی فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان به طور تئوری و عملی صبح امروز پنجشنبه 9 خرداد ماه 98 به مدرسی ابوالقاسم عارفیان(مدرس رسمی کنفدراسیون فوتسال آسیا) برگزار شد.در افتتاحیه این کلاس که در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار گردید علی هادوی"قائم مقام باشگاه صنعت مس" و سید امیر حسینی "رئیس هیئت فوتبال رفسنجان" و تنی چند از مسئولین ورزش نیز حضور داشتند. اختتامیه این کلاس نیز عصر امروز در سالن انقلاب رفسنجان به پایان خواهد رسید.

مسئول برگزاری رقابتهای لیگ فوتسال بانوان از آغاز رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان از اواسط مرداد ماه خبر داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شیرین نصیری، مسئول برگزاری رقابتهای لیگ فوتسال بانوان گفت:

 مسابقات لیگ فوتسال بانوان  از 18 مرداد ماه 98 شروع می شود بر همین اساس یک دوره کلاس نمایندگی را به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهیم کرد تا نمایندگان با شیوه درست برگزار کردن مسابقات، تعامل با تیم ها  آشنا و روز شده اطلاعاتشان به روز شود.

وی گفت: 19 خرداد ماه مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال بانوان را خواهیم داشت تا پس از آن رقابتهای لیگ برتر از 18 مرداد ماه آغاز شود.

اطلاعیه

احتراما به استحضار همشهریان عزیز شهرستان رفسنجان می رساند که مدارس فوتبال در سطح شهرستان تحت نظارت هیئت فوتبال می باشند و این مدارس هیچگونه ارتباط کاری را با باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان ندارند.
لذا تنها مرجع قانونی که تحت حمایت و نظارت مستقیم باشگاه مس می باشد ، آکادمی فوتبال این باشگاه است‌. نحوه انتخاب بازیکنان در آکادمی تحت نظارت کمیته استعداد یاب باشگاه می باشد‌.

آغاز ثبت نام مدرسه فوتبال باشگاه مس رفسنجان

مدرسه فوتبال باشگاه صنعت مس رفسنجان کلاسهای فوتبال خود را از اول تیرماه آغاز خواهد کرد.

علاقه‌‌مندان برای ثبت نام از سنین 6تا 13 سال می‌توانند  از تاریخ 18  لغایت 31 خرداد ماه  به محل باشگاه صنعت مس رفسنجان واقع دربلوار طالقانی(سی متری)،طبقه فوقانی سازمان انتقال خون ، باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان مراجعه نمایند.

مدارک زیرجهت ثبت نام :

 کپی شناسنامه

2 قطعه عکس

کارت بیمه ورزشی

رضایت نامه ولی

 گواهی صحت و سلامت بازیکن

می باشد.

فیش واریزی به مبلغ 300 هزار تومان به حساب جاری 0108934936003  بانک ملی به نام باشگاه صنعت مس رفسنجان.

لازم به ذکر است خانواده های محترم شهدا ،جانبازان ، صنعت مس ،فرهنگیان ، بهزیستی و کمیته امداد شامل تخفیف می باشند

شروع این کلاسها از تاریخ 1 تیرماه /98 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان (دوراهی سرچشمه جنب شهربازی ) خواهد بود.

باز امشب عشق تنها می‌شود / زخم سهم فرق مولا می‌شود
آفتاب عشق گلگون می‌شود / سینه سجاده پرخون می‌شود
پشت نخل آرزو خم می‌شود / داغ حسرت سهم آدم می‌شود
جاده می‌ماند غریب و بی سوار / ذوالفقار عدل می‌گیرد غبار

شهادت جانسوز مولود کعبه و اولین شهید محراب حضرت علی (ع) در این ماه، مقارن است با دومین شب از لیالی پربرکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می‌خواند تا با احیاء این شب ها، ناب‌ترین و زلال‌ترین صحنه‌های نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند و عطر معنویتی دل‌انگیزتر از رایحه باغ‌های بهشتی را استشمام کنند.

شهادت امیر خوبی ها، این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی در این ایام گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتشان بدون هیچ دلبستگی به لذایذ دنیوی پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بودند و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت شهید شدند.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان سالروز شهادت اولین ستاره آسمان ولایت حضرت علی (ع) را به رهبر فرزانه انقلاب و مردم ولایتمدار کشورمان تسلیت و تهنیت عرض نموده، از خداوند منان استمداد می طلبم در شب های قدر که بهترین شب های سال است به مردم کشورمان عزت و سربلندی مضاعف عنایت بفرمایند.

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>
صفحه1 از34