پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

پیروزی مس رفسنجان در رفسنجان

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در هفته بیستم رقابتهای لیگ دسته اول کشور مقابل حریف قدرتمند خود فجر شهید سپاسی شیراز با دو گل به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"نارنجی پوشان مس رفسنجان در حساس ترین دیدار هفته بیستم که با قضاوت عقیل جهانبازی برگزار شد با ترکیب سعید ابراهیم پور،نادر فتح الهی،حامد محمودی،عباس کاظمیان،علی اکبر حیدری نیا،محمد حسین کریم زاده،محمود تیغ نورد،سجاد حیدری،سید کاظم حیات منش،بهرام رشید فرخی و جواد مولایی به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز رفتند.

در نیمه اول که توپ و میدان در اختیار مسی ها بود تا اینکه در دقیقه 7 بازی سجاد حیدری موفق شد دروازه فجر سپاسی را باز کند تا نیمه اول این دیدار مسی ها با برد به رختکن بروند.در نیمه دوم نیز مسی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا در دقیقه 53 باز هم سجاد حیدری توانست دروازه حریف خود را باز کندتا خیال خود و تیمش را کمی راحت کند.اما در دقیقه 82 داور در صحنه ای مشکوک برای فجری ها پنالتی اعلام کرد و این پنالتی توسط شاهین مجیدی تبدیل به تک گل شیرازی ها شد.دو تیم با نتیجه 2-1 به کار خود پایان دادند و مسی ها توانستند 3 امتیاز خانگی را کسب نمایند.

در این دیدار حسین رسولی بجای سجاد حیدری،علیرضا میرزا حسینی بجای بهرام رشید فرخی و محسن ورزکار بجای جواد مولایی برای مس رفسنجان به میدان رفتند.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان با این پیروزی 29 امتیازی شده و در رتبه دهم جدول رده بندی باقی ماند.یادآور می شود مس رفسنجان در هفته بیست و یکم این رقابتها یکشنبه 8 بهمن از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای ‏ ماهشهر ‏ استان خوزستان میهمان شهرداری ماهشهر خواهد بود.نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید