پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

ناکامی مس رفسنجان در تهران

شکست مسی های رفسنجان در خارج از خانه
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال بادران تهران و صنعت مس رفسنجان از هفته چهارم رقابتهای لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه نفت(تهرانسر) رو در روی یکدیگر قرارگرفتند.در این دیدار که با قضاوت محمد باقرپورباقر برگزار شد مس رفسنجان نتوانست ازموقعیتهای خود استفاده کند و با نتیجه 1-0 نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.
درنیمه اول این دیدار مسی های رفسنجان توپ و میدان را در اختیار گرفتند و علی رغم چند موقعیت، نتوانستند دروازه حریف قدرتمند خود بادران تهران را باز کنند.اما در نیمه دوم شاگردان مهدی پاشازاده توانستند از روی اشتباه خط دفاع مس رفسنجان توسط میعاد یزدانی در دقیقه 46 دروازه مسی ها را باز کنند.اما شاگردان علی سامره، با وجود سراسر حمله به دفاع معروف به اتوبوسی نتوانستند توپ های خود را تبدیل به گل کنند و در پایان با شکست در هفته چهارم به کار خود پایان دادند
مس رفسنجان با این شکست و با 4 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته است.
تنها حواشی این دیدار نیمکت بادرانی ها بود که با سر و صدا زیاد کار قضاوت داور را سخت کرده بودند و در بعضی از صحنه ها نیز تاثیر کار داور روی بازی دیده می شد. که سرمربی مس رفسنجان به این حواشی واکنش نشان داد اما این واکنش منجربه اخراج سرمربیان دو تیم از روی نیمکت شد .
مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،احمد حیات منش،حسین علیپور،علی اکبر حیدری نیا،محمد حسین مهرآزما،یاسر درویشی،حمید طاهری فرد و اکبر صغیری پا به این دیدار گذاشت.
تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:احمد داوودی ب جای حمید طاهری فرد،مصطفی احمدی به جای یاسر درویشی و علیرضا میرزا حسینی به جای محمد حسین مهرآزما به بازی آمدند.
مس رفسنجان در هفته پنجم این رقابتها شنبه 31 شهریور از ساعت 15:45 در ورزشگاه خانگی خود میزبان شهرداری تبریز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید