پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

تساوی مس رفسنجان در اولین حضور کرستیچوویچ

تساوی دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سرخپوشان پاکدشت در هفته هفتم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته هفتم رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر چهارشنبه 18 مهرماه 97 از ساعت 15:15 آغاز شد و در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و پرسپولیس پاکدشت در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان و با انبوه تماشاگران رفسنجانی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.

در این دیدار که با قضاوت وحید مالکی از اصفهان برگزار شد دو تیم در دیدار نفسگیر با تساوی پر گل 3-3 و تقسیم امتیازات به کار خود در این هفته پایان دادند.

در این بازی پرگل و جذاب، ابتدا پرسپولیس پاکدشت با گل حسین امامیان از حریف پیش افتاد اما دو دقیقه بعد، محمد خان احمدی بازیکن پیش داخته تیم مس رفسنجان کار را به تساوی کشاند. در دقیقه 41هادی شکوری بازیکن با تجربه پاکدشت توانست گلزنی کند و سرخ‌ها با برتری در پایان نیمه اول به رختکن بروند.

اما در آغاز نیمه دوم نیز بازهم حسین امامیان موفق شد دروازه‌ مس رفسنجان را باز کند. او با جایگیری مناسب در دقیقه 48 گل سوم تیمش را به مس رفسنجان رساند. در ادامه بازی و در دقیقه 69 که خطایی کاملا آشکار بر روی سید احمد حیات منش ایجاد شد داور را قانع کرد تا برای مس رفسنجان پنالتی بگیرد که این پنالتی توسط علی مرزبان به گل دوم مس رفسنجان تبدیل شد.این پایان کار نبود و شاگردان کرستیچوویچ که حملات و موقعیتهای خود را دوچندان کرده بودند توانستند در دقیقه 94 و با ضربه محکم و زیبای محمدحسین مهرآزما بازیکن کوتاه قامت تیم مس رفسنجان ششمین گل این بازی و سومین گل مس رفسنجان را وارد دروازه پرسپولیس پاکدشت کند و با تساوی به کار خود پایان دهند. مس رفسنجان با این تساوی 5 امتیازی شده و در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور - سید کاظم حیات منش - سید احمد حیات منش - محسن ورزکار - محمد خان احمدی - علی اکبرحیدرنیا - علی مرزبان - علیرضا میرزاحسینی - محمد حسین مهر آزما - امین مشایخ - اکبر صغیری پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:حمید طاهری فرد در دقیقه 45 بجای علیرضا میرزا حسینی،یاسر درویشی در دقیقه 67 بجای محمد خان احمدی و احمد داوودی در دقیقه 78 بجای علی مرزبان به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته هشتم این رقابتها دوشنبه 23مهرماه از ساعت 14:45 در دیداری حساس و در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به مصاف گل گهر این شهر خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید