پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

گل گهر سیرجان فاتح دربی استان شد

شکست مس رفسنجان در دربی استان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته هشتم رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر دوشنبه 23 مهرماه از ساعت 14:45 آغاز شد.در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال گل گهر سیرجان وصنعت مس رفسنجان در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان و با انبوه تماشاگران سیرجانی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند .در این دیدار که با قضاوت کیوان علی محمدی برگزار شد مسی های رفسنجان با شکست 3-1 نتیجه را به میزبان خود واگذار کردند .گلهای این دیدار را پیمان رنجبری در دقیقه 3،مهرداد آوخ در دقیقه 25 و حمید گلزاری در دقیقه 41 برای گل گهر  و اکبر صغیری در دقیقه 78 برای مس رفسنجان به ثمر رساندند.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،سید احمد حیات منش،سید کاظم حیات منش،محمد حسین مهرآزما،امین مشایخ،علی مرزبان،علی اکبر حیدری نیا،حسین مقیمی،محمدخان احمدی و اکبر صغیری پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار حمید طاهری فرد در دقیقه 53 به جای محمد خان احمدی،مصطفی احمدی در دقیقه 59 به جای علی مرزبان و احمد داوودی در دقیقه 88 به جای محمد حسین مهرآزما به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته نهم این رقابتها یکشنبه 29 مهرماه در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان در دیداری حساس به مصاف اکسین البرز خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید