پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

تساوی مسی ها درخانه

تساوی مس رفسنجان در هفته نهم رقابتهای لیگ دسته اول کشور

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته نهم رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه 29 مهرماه آغاز شد.در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و اکسین البرز در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت داورانی از استان قم برگزار شد مسیهای رفسنجان به تساوی 1-1 به کار خود رضایت دادند در این دیدار مسیها در دقیقه 35 توسط علی اکبر حیدری نیا پیش افتادند اما 4 دقیقه بعد و در دقیقه 39 اکسین البرز توانست توسط فرید محمدی زاده به گل برسد.در این دیدار  و در دقیقه 79 مسی ها به پنالتی دست پیدا کردند که این پنالتی توسط علی مرزبان از دست رفت.مس رفسنجان با این مساوی 6 امتیازی شده و در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با:نیما علیپور،محسن ورزکار،حسین علیپور،سید احمد حیات منش،سید کاظم حیات منش،علی مرزبان،حمید طاهری فرد،امین مشایخ،مصطفی احمدی،علی اکبر حیدری نیا و اکبر صغیری پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس :محمد حسین مهرآزما در دقیقه 68 به جای مصطفی احمدی،احمد داوودی در دقیقه 82 به جای علی مرزبان و حسین مقیمی در دقیقه 86 به جای اکبر صغیری به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته دهم این رقابتها یکشنبه 6 آبان از ساعت 15 در ورزشگاه پارس این شهر میهمان فجر شهید سپاسی شیراز خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید