پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

ذوب آلومینیوم در کوره مس

پیروزی نارنجی پوشان مس رفسنجان در رفسنجان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان " هفته سیزدهم رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه 27 آبانماه از ساعت 14:30 آغاز شد.در جذاب ترین و حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان و با قضاوت مرتضی منصوریان برگزار شد.مسی های رفسنجان که بعد از دوازده هفته برد را در خانه تجربه نکرده بودند توانستند آلومینیوم را با 4 گل مغلوب کرده و 3 امتیاز این دیدار را کسب نمایند.شاگردان میشو که برای این دیدار عزم خود را جزم برای پیروزی جزم کرده بودند توانستند در هفته سیزدهم این کار عملی شد نارنجی پوشان با گلهای مصطفی احمدی (2گل) در دقایق 6 و 45 ، محمد حسین مهرآزما در دقیقه 70 و اکبر صغیری در دقیقه 80 به ثمر رساندند.تنها گل آلومینیوم اراک در دقیقه 3 توسط مهدی ترکمان به ثمر رساند.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،سید احمد حیات منش،سید کاظم حیات منش،علی اکبر حیدری نیا،علی مرزبان،حمید طاهری فر،محمد خان احمدی،یاسر درویشی،اکبر صغیری و مصطفی احمدی پا به این دیدار گذاشت.

تعویض مس رفسنجان در این دیدار امین مشایخ در دقیقه 56 به جای مصطفی احمدی ، محمد حسین مهرآزما در دقیقه 66 به جای علی مرزبان و مالک رضایی در دقیقه 81 به جای اکبر صغیری به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته چهاردهم این رقابتها یکشنبه 4آذرماه از ساعت 15 در دیداری حساس در بوشهر میهمان شاهین شهرداری این شهر خواهد بود.

mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15mes arak 15  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید