پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

شکست مس رفسنجان در بوشهر

شکست تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در بوشهر.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته چهاردهم رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر دوشنبه ۵ آذرماه دو تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.این دیدار که قرار بود در روز یکشنبه 4 آذرماه برگزار شود بدلیل نبود امکانات کافی در جریان بارندگی در بوشهر به روز بعد دوشنبه 5 آذرماه موکول شد در این دیدار که با قضاوت عبدالنبی پورخلف برگزار شد مس رفسنجان با ۳ گل تن به شکست داد.
گلهای این دیدار را میلاد صارمی در دقیقه ۲۸ ، بهمن سالاری در دقیقه ۷۶ و محمد محبی در دقیقه ۸۴ برای شاهین گلزنی کردند.
مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،سید احمد حیات منش،سید کاظم حیات منش،حمید طاهری فر،علی اکبر حیدری نیا،اکبر صغیری،مصطفی احمدی،محمد خان احمدی ، امین مشایخ و علی مرزبان پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های این دیدار : محمد حسین مهرآزما در دقیقه 56 به جای امین مشایخ و حسین علیپور در دقیقه 78 به جای محمد خان احمدی به زمین مسابقه آمدند.

در شروع این دیدار بازیکنان مس رفسنجان یاد و خاطره مرحوم مراد حاج جعفری رئیس سابق هیئت فوتبال استان کرمان و سرپرست سابق باشگاه صنعت مس کرمان با در دست داشتن بنر تسلیت این عزیز از دست رفته گرامی داشتند.
یاداور می شود مس رفسنجان در هفته پانزدهم از این رقابتها یکشنبه 11 آذرماه از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان نود ارومیه خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید