پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

شکستی دیگر برای نارنجی پوشان مس رفسنجان

شکست مس رفسنجان در خانه

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته پانزدهم رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه 11 آذرماه از آغاز شد.در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و نود ارومیه در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت علی ابراهیمی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان با نتیجه 3-2 تن به شکست دادند.گلهای این دیدار رافرزاد محمدی ، عرفان پور افراز و محمد عباد زاده در دقایق 10،34 و 72 برای نود ارومیه و 2 گل مس رفسنجان را اکبر صغیری در دقایق 79-87 به ثمر رساندند.گل دوم مس رفسنجان نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،سید احمد حیات منش،سید کاظم حیات منش،حمید طاهری فر،امین مشایخ،اکبر صغیری،علی اکبر حیدری نیا،محمد حسین مهرآزما،یاسر درویشی و محمد خان احمدی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار: احمد داودی در دقیقه  55 به جای امین مشایخ(به دلیل مصدومیت) و نادر فتح الهی در دقیقه 75 به جای محمد حسین مهرآزما به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته شانزدهم این رقابتها شنبه 17 آذرماه از ساعت 14 در دیداری حساس در ورزشگاه شهدای سیمرغ بابل میهمان خونه به خونه این شهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید