پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

  شنبه

30شهریور  ساعت 18

  مس رفسنجان ؟ ؟ شهرداری تبریز
  فجر سپاسی ؟ ؟ آرمان گهر
  نود ارومیه ؟ ؟ قشقایی شیراز
  مس کرمان ؟ ؟ ملوان
  بادران تهران ؟ ؟ سرخپوشان
  خوشه طلایی ؟ ؟ رایکا بابل
  سپیدرود رشت ؟ ؟ آلومینیوم اراک
  استقلال خوزستان ؟ ؟ نیروی زمینی
  گل ریحان البرز      ؟ ؟ داماش گیلان

پیروزی مس رفسنجان در دیداری دراماتیک

پیروزی مسی های رفسنجان در خانه

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر شنبه 18 اسفند برگزار شد در جریان این دیدارها تیم فوتبال مس رفسنجان موفق شد حریف خود فجر شهید سپاسی شیراز را در ورزشگاه شهدای صنعت مس شکست دهد.

دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و فجر شهید سپاسی شیراز در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو تیم به 3 امتیاز این دیدار نیاز داشتند. در این دیدار که با قضاوت امید جمشیدی برگزار شد شاگردان میشو در ابتدا بازی توانستند دروازه میهمان خود را در دقیقه 2 توسط مصطفی احمدی باز کند نارنجی پوشان بعد از گل موقعیت های فراوانی را بدست آوردند که نتوانستند آنها را تبدیل به گل کنند تا در دقیقه 43 عباس بوعذار از روی ضربه ایستگاهی گل مساوی را در نیمه اول به ثمر رساندند تا دو تیم با نتیجه 1-1 در نیمه اول به رختکن بروند.

اما در نیمه دوم  و در دقیقه 55 داور این دیدار برای فجری ها پنالتی اعلام کرد که توسط میلاد غریبی به گل تبدیل شد اما این پایان کار نبود مسی ها باز به حملات خود ادامه دادند تا در دقیقه 64 حامد حیدری توانست گل دوم را به ثمر برساند.اما شاگردان داوود مهابادی از غفلت مدافعان مس رفسنجان استفاده کردند تا در دقیقه 66 توسط بابا محمدی گل سوم تیمش را به ثمر برساند اما شاگردان کرستیچویچ که چیزی برای از دست دادن نداشتند حملات خود را بیشتر و بیشتر کردند تا در دقیقه 90توانستند توسط امیر تهمورثی و در دقیقه 93 توسط سلمان بحران به گل سوم و در نهایت به گل چهارم این دیدار دست پیدا کنند و در آخر، این دیدار دراماتیک با نتیجه 4-3 نارنجی پوشان مس رفسنجان پیروز میدان باشند.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،حامد حیدری،حمید طاهری فر،سلمان بحرانی،محمد خان احمدی،اکبر صغیری،مصطفی احمدی،سید کاظم حیات منش،محمد حسین مهرآزما و میلاد ابطحی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار :حسین علیپور در دقیقه 32 به جای سید کاظم حیات منش ، امین مشایخ در دقیقه 58 به جای میلاد ابطحی و امیر تهمورثی در دقیقه 75 به جای مصطفی احمدی به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در آخرین دیدار در سال 1397 و از هفته بیست و هشتم از این رقابت ها شنبه 25 اسفند ماه از ساعت 15 در ورزشگاه شهید باهنر کرمان میهمان مس کرمان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید