پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

دست خالی مسی ها از اراک

شکست مس رفسنجان در اراک

هفته سی ام رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر پنجشنبه 15 فروردین 98 از ساعت 16:30 در نقاط مختلف کشور برگزار شد در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال آلومینیوم اراک و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت جواد رحیم زاده برگزار شد مسی های رفسنجان با نتیجه 1-0 شکست خورد تنها گل آلومینیوم اراک را ایمان باصفا در دقیقه 93 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند .لازم به ذکر است مس رفسنجان در این دیدار و از دقیقه 80 به دلیل اخراج حمید طاهری فر ده نفره ادامه داد.مس رفسنجان با این شکست با 32 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با علی سلیمی ، محسن ورزکار ، حامد حیدری ، محمد حسین مهرآزما ، حسین علیپور، حمید طاهری فر ، امین مشایخ ، محمد خان احمدی ، سلمان بحرانی ، مصطفی احمدی و اکبر صغیری پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار میلاد ابطحی در دقیقه 52 بجای امین مشایخ ، یاسر درویشی در دقیقه 78 به جای سلمان بحرانی و امیر تهمورثی در دقیقه 83 به جای مصطفی احمدی به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته سی و یکم از این رقابت ها چهارشنبه 21 فروردین از ساعت 16:45 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید