پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

توقف مس رفسنجان در خانه

توقف مس رفسنجان در خانه

هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر چهارشنبه 21 فروردین 98 از ساعت 16:45 آغاز شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت علی صباحی برگزار شد دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.گلهای این دیدار را میلاد صارمی در دقیقه 62 برای شاهین بوشهر و اکبر صغیری در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی برای مس رفسنجان به ثمر رساندند.مس رفسنجان با این تساوی با 33 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفته است.اکبر صغیری بازیکن مس رفسنجان نیز با تک گلی که به ثمر رساندبا 14 گل در رده دوم جدول گلزنان قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با علی سلیمی ، محسن ورزکار ، حامد حیدری ، محمد حسین مهر آزما ، محمد خان احمدی ،امین مشایخ ، میلاد ابطحی ، مصطفی احمدی ، حسین علیپور ، اکبر صغیری و سجاد موسوی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:حسین تهامی در دقیقه 47 به جای مصطفی احمدی ، یاسر درویشی در دقیقه 62 به جای امین مشایخ و امیر تهمورثی در دقیقه 69 به جای سجاد موسوی وارد میدان شدند.

حاشیه های این دیدار: در آغاز این دیدار بازیکنان مس رفسنجان با گرفتن بنر آرم سپاه پاسداران حمایت خود را از سپاه حمایت کردند / بازیکنان مس رفسنجان با گرفتن پیراهن با شماره 90 از عادل فردوسی پور و برنامه 90 حمایت کردند / در بین دو نیمه بمناسبت میلاد حضرت ابوالفضل(ع) از جانباز بزرگوار آقایان جلیل حاج محمد حسنی نژاد و مجید فصیحی هرندی تجلیل بعمل آمد.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته سی و یکم رقابتهای لیگ دسته اول کشور سه شنبه 27 فروردین از ساعت 17 در ورزشگاه تختی ارومیه میهمان نود این شهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید