پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

جدول بازیها

حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت الهی مبارک باد

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با صدور پیامی، حلول ماه با شرافت و مبارک رمضان، ماه رحمت الهی و میهمانی خدا را تبریک گفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه صنعت مس رفسنجان، در این پیام آمده است:

ماه مبارک رمضان با تمام شرافت و بزرگی خود با رحمتی الهی که در شب‌ها و روزهای آن از آسمان نازل می‌شود، فرا رسید.

انتظار برای عاشقانه‌تر شدن نجواهای بندگان با پروردگار متعال پایان یافت. هر شب که می‌گذرد آسمان به زمین نزدیک‌تر می‌شود تا شب‌های پر قدر و منزلتی را دریابیم که نفس خویش را به پاکی آنها بسپاریم. باشد که در تزکیه وجود ذاتی و روح و اندیشه خود، خدا را به معنای واقعی در زندگی دریابیم. به راستی که بزرگترین روزی خدا به غیر از آن نیست. همانی که بسیاری اوقات خود را از آن محروم می‌سازیم. ماهی که خداوند متعال نام آن را در قرآن کریم آورد. قرآنی که آن را در این ماه بی بدیل، کامل کرد.

بهترین روز خدا در این ماه آمده است و کلام از بیان فضایل آن عاجز است.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان، حلول ماه میهمانی خدا را به حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری، مسلمانان جهان، ملت شريف ايران به ویژه كارگران شركت ملي صنايع مس ايران و هواداران صنعت مس تبریک و شادباش می‌گوید.

از درگاه خداوند متعال می‌خواهیم مسلمانان جهان در این روزها و شب‌های شریف با الهام گرفتن از تعالیم اسلام و استمداد از درگاه مقدس الهی بر مشکلات و گرفتاری‌ها فائق آیند و با برقراری صلح، دوستی، برادری و اندیشه که عبادتی بزرگ است، برادرانه اتحاد امت اسلامی را به تصویر بکشند.

همچنین آرزو می‌کنیم این شب و روزها فرصتی باشد برای تزکیه نفس و تصفیه افکار و روح تا آنگونه که ذات اقدس الهی حکم می‌کند، زندگی کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید