پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیش بازی قشقایی شیراز و مس رفسنجان

هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر فردا سه شنبه 5 شهریور ماه از ساعت 17:15 آغاز خواهد شد . در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال قشقایی شیراز و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه حافظیه شیراز و با قضاوت روح الله شریفی رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که رفسنجانی هفته اول در رشت توانستند در برابر سپیدرود که از لیگ برتر به دسته یک سقوط کرده به تساوی بدون گل  دست پیدا کنند.اما هفته دوم نیز در رفسنجان در خانه به تساوی 1-1 برابر استقلال خوزستان که این تیم نیز از لیگ برتر به دسته یک سقوط کرده بود به کار خود پایان دهد و با 2 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گیرد.

 اما قشقایی شیراز در هفته اول  توانست مس کرمان  را در شیراز شکست دهد واولین دیدار خود را با پیروزی به پایان برساند اما در هفته دوم در ساوه برابر خوشه طلایی این شهر به تساوی 1-1 دست پیدا کرده و با تک امتیاز از این دیدار با 4 امتیازدر رده چهارم جدول قرار گیرد..

دو تیم درتاریخ این رقابت ها دو بار به مصاف یکدیگر رفته اند که نارنجی پوشان توانستند دو دیدار را با پیروزی به پایان برسانند .مسی های رفسنجان فصل قبل در اولین بازی خود توانستند قشقایی را در شیراز با نتیجه 4-1 و در دور برگشت در رفسنجان با نتیجه 2-0 در رفسنجان شکست دهد.

اما در این فصل و در هفته سوم از این رقابت ها باید دید این دیدار فردا چه نتیجه ای را رقم خواهد زد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید