پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

آغاز جام آزادگان از روز سوم مهر

 کمیته مسابقات برنامه هفته اول تا چهارم فصل جدید لیگ را اعلام کرد که از این قرار است. در این فصل از بازی های 26 تیم در دو گروه 13 تیمی حضور دارند و هر هفته یک تیم از هر گروه استراحت خواهد کرد. در پایان تیم های اول هر گروه مستقیم به لیگ برتر صعود می کنند و برنده تیم های دوم هم در مرحله پلی آف برای صعود به لیگ برتر با تیم چهاردهم لیگ برتر مسابقه خواهد داد. تعداد تیم های سقوط کننده  از هر گروه 4 تیم خواهد بود و تعداد تیم ها برای فصل آتی به 22 تیم می رسد

 

هفته اول

 

چهارشنبه: 3 مهر

 

15: سیاه جامگان مشهد - فولاد یزد (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15:15 گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری بندرعباس(فولاد شهر)

 

15:15 گل‌گهر سیرجان - صنعت نفت آبادان (اختصاصی گل‌گهر)

 

15:15 نساجی مازندران - پدیده مشهد(ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود)

 

15:15 نیرو زمینی تهران - شهرداری یاسوج(شهدای نزاجا)

 

15:15 مس رفسنجان - البدر بندر کنگ (تختی رفسنجان)

 

15:15 یزد لوله - ابومسلم خراسان (شهید نصیری یزد)

 

15:15 پیکان تهران - داماش ایرانیان (شهدای شهر قدس)

 

15:30پاس همدان - نفت مسجد سلیمان (قدس همدان)

 

15:30 راهیان کرمانشاه - سایپای شمال (آزادی کرمانشاه)

 

16: استقلال اهواز - الوند همدان (تختی اهواز)

 

16: ایران جوان بوشهر - نفت و گاز گچساران (شهید بهشتی بوشهر)

 

هفته دوم

 

 دوشنبه: 8 مهر

 

15: پدیده مشهد - نیروی زمینی تهران (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15:15 گهر دورود - گل‌گهر سیرجان (تختی دورود)

 

15:15 فولاد یزد - استقلال اهواز (شهید نصیری یزد)

 

15:15 شهرداری یاسوج - سیاه جامگان مشهد (تختی یاسوج)

 

15:15 نفت و گاز گچساران - مس رفسنجان (اختصاصی نفت)

 

15:15 سایپا شمال - ایران جوان بوشهر (ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود)

 

15:15 داماش ایرانیان - راهیان کرمانشاه (صنایع دفاع)

 

15:30 الوند همدان - گیتی‌پسند اصفهان (قدس همدان)

 

15:30 آلومینیوم هرمزگان - پاس همدان (خلیج‌فارس بندرعباس)

 

15:45 صنعت نفت آبادان - نساجی مازندران (تختی آبادان)

 

15:45 نفت مسجد سلیمان - یزد لوله ( شهید بهنام محمدی)

 

سه‌شنبه:9 مهر

 

15: ابومسلم خراسان - پیکان تهران (ثامن‌الائمه مشهد)

 

هفته سوم

 

 یکشنبه:14 مهر

 

15: سیاه جامگان مشهد - پدیده مشهد (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15:15 نساجی مازندران - گهر دورود ساعت (ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود)

 

15:15 گیتی‌پسند اصفهان - فولاد یزد (فولادشهر)

 

نیروی زمینی تهران - صنعت نفت آبادان (شهدای نزاجا)

 

15:15 یزد لوله - آلومینیوم هرمزگان (شهید نصیری یزد)

 

15:15 مس رفسنجان - سایپا شمال (تختی رفسنجان)

 

15:15 پیکان تهران - نفت مسجد سلیمان (شهدای شهر قدس)

 

15:30 شهرداری بندرعباس - الوند همدان (خلیج‌فارس بندرعباس)

 

15:30 البدر بندر کنگ - نفت و گاز گچساران (اختصاصی البدر)

 

15:30 راهیان کرمانشاه - ابومسلم خراسان (آزادی کرمانشاه)

 

15:45 استقلال اهواز - شهرداری یاسوج (تختی اهواز)

 

15:45 ایران جوان بوشهر - داماش گیلان (شهید بهشتی بوشهر)

 

هفته چهارم

 

 جمعه:19 مهر

 

14:45 ابومسلم خراسان - ایران جوان بوشهر (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15: گل‌گهر سیرجان - نساجی مازندران (اختصاصی گل‌گهر)

 

15: فولاد یزد - شهرداری بندرعباس (شهید نصیری یزد)

 

15: سایپا شمال - البدر بندر کنگ (ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود)

 

15:15 گهر دورود - نیروی زمینی (تختی دورود)

 

15:15 شهرداری یاسوج - گیتی پسند (تختی یاسوج)

 

15:15 پاس همدان - یزد لوله (قدس همدان)

 

15: آلومینیوم هرمزگان - پیکان تهران (خلیج‌فارس بندرعباس)

 

15:15 داماش ایرانیان - مس رفسنجان (صنایع دفاع)

 

15:30 صنعت نفت آبادان - سیاه جامگان مشهد (تختی آبادان)

 

15:30 نفت مسجد سلیمان - راهیان کرمانشاه (شهید بهنام محمدی)

 

شنبه:20 مهر

 

15:45 پدیده مشهد - استقلال اهواز (ثامن‌الائمه مشهد)

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید