پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

آشنایی با حریف مس رفسنجان در هفته هفتم

 آرمان گهر سیرجان در سالیان اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته و توانست با نتایج درخشان و روند خوب خود طی دو فصل، از لیگ دسته سه به لیگ دسته اول فوتبال کشوربرسد.

آرمان گهر که پیش از این با نام جهاد نصر سیرجان شناخته می شد، در فصل قبل رقابت های لیگ دسته سه نیز در دور اول به عنوان تیم نخست گروهش به مرحله‌ی دوم صعود کرد، در مرحله‌ی دوم با قرار گرفتن در جایگاه دوم پس از استقلال رامشیر راهی پلی آف شد و نهایتا با شکست شهید مولایی قراخیل موفق به صعود به لیگ دسته دوم شده بود.

اکنون سیرجانی ها در ادامه‌ی روند درخشان خود طی سال های اخیر، در دسته دو نیز حتی به مراتب بهتر از دسته سه ظاهر شدند و با 24 بازی، 44 امتیاز و کسب عنوان قهرمانی گروه B لیگ دو، قاطعانه به لیگ دسته اول صعود کردند.

این تیم در حال حاضر در ورزشگاه امام علی(ع) شهر سیرجان به مصاف میهمانان خود می رود.ورزشگاه امام علی سیرجان در این فصل جهت دیدارهای تیم فوتبال گل گهر در رقابت ها لیگ برتر کشور تکمیل شده است.

آرمان گهر سیرجان با قاسم شهبا توانسته است دراین فصل تا هفته ششم از این رقابت ها از شش بازی بدون برد، 4 مساوی،2 باخت با 4 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گیرد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید