پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
مهرداد آوخ 4
محسن آذرباد 4
علی پورمحمد 3
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 1
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

اولین شکست مس رفسنجان در بابل

اولین شکست مس رفسنجان در بابل

دو تیم فوتبال رایکا بابل و صنعت مس رفسجان در هفته یازدهم ازرقابت های لیگ دسته اول کشور عصر دوشنبه 13 آبان  98  از ساعت 14:30 رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت وحید زمانی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان با 2 گل نتیجه را به میزبان خود واگذار کردند.

مس رفسنجان که با بازیکنانی مصدوم پا به این دیدار می گذاشت نتوانست در زمین چمن گل آلود هفت تیر بابل کار خود را به خوبی به نمایش بگذارد هرچند تیم داوری نیز در این بازی حساس نتوانستند کاملا روی بازی تمرکز داشته باشند.

این بازی در حالی برگزار شد که باران شدید شب قبل ، زمین چمن ورزشگاه هفت تیر بابل را کاملا گل آلود کرده و کیفیت بازی را از بازیکنان دو تیم بخصوص مس رفسنجان گرفته بود هر چند میزبان در چنین زمین هایی کاملا آماده و شرایط  ایده الی برای خود رقم می زند اما برای تیم های مهمان وضعیت کاملا سختی را خواهد داشت.

در این دیدار شاگردان محمد ربیعی بازی را هجومی آغاز کردند و چندین موقعیت گلزنی را بدست آوردند که بخت با آنها یار نبود و نتوانستند توپ های خود را تبدیل به گل کنند اما در دقیقه 20 داور این دیدار در صحنه ای مشکوک برای میزبان پنالتی اعلام کرد و این پنالتی توسط مهرداد حیدری تبدیل به گل اول رایکا شد همچنین در دقیقه 68 و از روی غقلت مدافعان مس رفسنجان توسط اکبر افاق به گل دوم و پیروزی بخش خود دست پیداکردند تا این دیدار به اولین پیروزی رایکا و اولین شکست مس رفسنجان تا اینجای کار رقم خورد.مس رفسنجان با این باخت با 20 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است/

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور، عیسی پرتو، روح الله نعمتی ، محمد پور محمد، سید امیر میربزرگی ، حمید گلزاری ، محسن آذرباد ، فرشید پاداش ، فرزاد محمدی ، مهرداد رضایی و وحید فارغ  پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان : مهرداد آوخ در دقیقه 59 به جای فرشید پاداش ،محمد حسین پور در دقیقه 73 به جای فرزاد محمدی و علی پورمحمد در دقیقه 80 به جای محمد پورمحمد به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته دوازدهم از این رقابت ها و در دیداری حساس یکشنبه 19 آبانماه 98 از ساعت 14:30 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان ملوان بندر انزلی خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید