پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

شکست مس رفسنجان از کاکوهای شیراز

دومین شکست مس رفسنجان در خارج از خانه

هفته پازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر شنبه 9 آذرماه آغاز شد.در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و صنعت مس رفسنجان از ساعت 14:15 در ورزشگاه دستغیب شیراز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت محمد حسین ترابیان برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان با نتیجه 2-1 تن به شکست دادند.گلهای این دیدار را بابا محمدی و محمد حسین کریم زاده در دقایق 37 و 57 برای فجر و وحید فارغ در دقیقه 50 برای مس رفسنجان گلزنی کردند.مس رفسنجان با این شکست با 24 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با حمید عرفانی ، عیس پرتو،روح الله نعمتی ، وحید فارغ ، محمد پورمحمد ، علی پورمحمد ، حمید گلزاری ، مهرداد آوخ ، محسن آذرباد ،مهرداد رضایی و حمید طاهری فر پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان :فرزاد محمدی در دقیقه 65 به جای روح الله نعمتی ، محمد حسین پور در دقیقه 68 به جای علی پورمحمد و فرشید پاداش در دقیقه 76 به جای مهرداد آوخ به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته شانزدهم از این رقابت ها جمعه 15 آذرماه 98 از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان نود ارومیه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید