پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 4
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

محسن آذرباد:نمی دانم چرا بعضی از رسانه ها شیطنت می کنند

محسن آذرباد بازیکن مس رفسنجان در مورد حضورش در مس رفسنجان:من چهار سال پیش یک نیم فصل در رفسنجان حضور داشتم و امسال نیز به دلایل مختلفی به رفسنجان آمدم که دلیل اصلی آن محمد ربیعی بود چون به ایشان قول داده بودم که می خواهم با شما کار کنم و ایشان هم ازمن راضی بودند که باعث شد در رفسنجان حضور پیدا کنم ودر مس بازی کنم.
بازیکن مس رفسنجان در رابطه با شرایط این تیم افزود: تمرینات خوبی را دراردوی کیش داشتیم وهمچنین امکانات لازم را باشگاه برای تیم فراهم کرد و دو بازی تدارکاتی انجام دادیم و سپس به رفسنجان آمده و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر میگزاریم. امیدوارم این روند روبه رشد همچنان ادامه داشته باشد و در نیم فصل دوم بتوانیم با قدرت امتیازات لازم را کسب نماییم.
محسن آذرباد در رابطه با محمد ربیعی اظهار داشت:عملکرد محمد ربیعی برای همه مشخص و ثابت شده است و نیازی به گفتن ندارد انشالله که مانند نیم فصل اول با قدرت ادامه دادند در نیم فصل دوم نیز ادامه بدهند چون شروع فصل را با هدف گذاری آغاز کردند و نتیجه هم گرفتیم که قهرمان نیم فصل شدیم و امیدوارم در نیم فصل دوم نیزادامه دار باشد.

آذرباد در خصوص نیم فصل دوم خاطر نشان کرد:در نیم فصل دوم کار بسیار سختی را خواهیم داشت و چون هر بازی برای ما حکم قهرمانی دارد و باید صدر جدول را حفظ کنیم باید سخت تلاش کنیم تا نتیجه لازم را کسب نماییم.

هافبک مس رفسنجان در مورد خبر جدایی از مس رفسنجان در بعضی از رسانه ها گفت : جدایی من از مس رفسنجان اصلا صحت ندارد و نمی دانم چرا بعضی از رسانه ها شیطنت می کنند و اخبار کذبی را منتشر می کنند اما پیشنهاداتی بوده که من کاملا به آنها جواب رد دادم و در نیم فصل دوم و با تمرکز عالی و با قدرت در مس رفسنجان به کار خود ادامه خواهم داد.
بهترین پاسورمس رفسنجان درنیم فصل اول ادامه داد:به نظر من موفقیت در پاس ها نتیجه کار گروهی و تیمی بوده است و با تلاش همه من توانستم با پاس هایی که دادم توپ ها تبدیل به گل شوند و از همه ی هم تیمی هایم تشکر می کنم که کمک کردند تا به این عنوان دست پیدا کنم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید