پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 4
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

کار سخت نارنجی پوشان در نیم فصل دوم/پیش بازی مس و سپیدرود

آغاز هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول از چهارشنبه و پنجشنبه 17 و 18 دیماه 98
چشیدن طعم قهرمانی در نیم فصل برای مس رفسنجان و هواداران این تیم بسیار خوشحال کننده بود هر چند که نارنجی پوشان مس رفسنجان بهمراه محمد ربیعی سرمربی و کادر فنی این تیم از شروع فصل کار سختی را انجام دادند وعزم خود را برای رسیدن به جایگاهی که واقعا حق مردم وهواداران این تیم بود جزم کردند و در پایان با شمردن امتیازات درآخر پاییز قهرمانی را به مردم و هواداران رفسنجانی هدیه کردند.
حال مس رفسنجان در نیم فصل دوم بیشتر و بیشتر تلاش خواهد کرد که در بازیهای سخت پیشرو تمامی توان خود را بگذارد و نتایج لازم را برای رسیدن قهرمانی کسب نماید.
لاله های نارنجی مس رفسنجان در اولین دیدار خود در نیم فصل دوم باید در خانه به مصاف سرخ پوشان رشت بروند.مس رفسنجان در حالی به مصاف سپیدرود خواهد رفت که در پایان نیم فصل توانست با شکست دادن خوشه طلایی ساوه در رفسنجان ، با 33 امتیاز قهرمان نیم فصل شود .
اما سپیدرود رشت که پس از اینکه از لیگ برتر به لیگ دسته اول کشورسقوط کرد نتوانست نتایج لازم را بدست آورد .سرخپوشان رشت در آخرین دیدار خود در شیراز با 3 گل مغلوب فجر شد و در پایان نیم فصل توانست با کسب 15 امتیاز در رده شانزدهم جدول رده بندی قرار گیرد.
حال باید دید جدال دو تیم مس رفسنجان و سپیدرود رشت در دیدار فردا چه نتیجه ای را در بر خواهد داشت.
دیدار دوتیم مس رفسنجان چهارشنبه 18 دیماه از ساعت 14 و با قضاوت محمدرضا تارخ ، حامد صفایی ، محمد هاشمی نسب و علی سام در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان برگزار خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید