پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 4
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیروزی مسی ها در اولین دیدار از دور برگشت

دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سپیدرود رشت ازهفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول کشورعصر امروز چهارشنبه 18 دیماه 98 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار که با قضاوت سعید لهراسبی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با تک گل مهرداد رضایی در دقیقه 17 شکست دهند و 3 امتیاز این دیدار را کسب نمایند.

در آغاز این دیدار مسی ها توانستند با بازی منطقی و رو به جلو توپ ومیدان را در اختیار خود بگیرند. شاگردان محمد ربیعی که با انگیزه دو چندان پا به این دیدار می گذاشتند توانستند در دقیقه 17 توسط مهرداد رضایی به تک گل این دیدار برسند.اما در نیمه دوم رفسنجانی ها می توانستند به گل های بیشتر برسند که بخت با آنها یار نبود تا در دقیقه 85 شوت محکم سید مهدی مهری به مدافع سپیدرود برخورد کرد که این بازیکن به طرز عجیبی توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید .کمک داور اول این دیداربا برخورد توپ با دست بازیکن سپیدرود اعلام پنالتی کرد.اما نادردست نشان بهمراه کادر فنی و بازیکنان سپیدرود با جنجال به داخل زمین آمده تا با اعتراض به قضاوت بتوانند خطا را برگردانند پس از چند دقیقه ایجاد وقفه در بازی ، سعید لهراسبی داور وسط ، پنالتی را برگرداند و ادامه بازی را اعلام کرد حال باید دید کارشناسان در این رابطه چه نظری خواهند داشتش.

در پایان مس رفسنجان موفق شد 3 امتیاز این دیدار را کسب نماید و با 36 امتیازدر جایگاه نخست جدول رده بندی قرار گیرد.

مس رفسنجان در این دیدار با حمید عرفانی ، عیسی پرتو،وحید فارغ،پیمان شیرزادی،حمید طاهری فر،محمد پورمحمد،فرشید پاداش،محسن آذرباد،مهرداد رضایی،مهرداد آوخ و علی پورمحمد پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان :سید مهدی مهری در دقیقه 66 به جای فرشید پاداش و پیمان نامور در دقیقه 74 به جای علی پورمحمد وارد میدان شدند

حاشیه های این دیدار:

در آغاز مسابقه کادر فنی ، بازیکنان و داروان این دیدار با اهدای گل به تمثال سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کردند همچنین این بازی به احترام و به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته دوم از دور برگشت دوشنبه 23 دیماه در خوزستان میهمان استقلال این شهر خواهد بود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید