پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 4
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تقابل نارنجی پوشان و سرخپوشان/پیش بازی مس رفسنجان و سرخپوشان پاکدشت

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور از فردا یکشنبه 13 بهمن ماه 98 آغاز خواهد شد.در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سرخپوشان پاکدشت از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
محمد ربیعی به همراه نارنجی پوشان مس رفسنجان در حالی پا به این دیدار خواهند گذاشت که هفته قبل توانستند در تهران نیروی زمینی را شکست دهند و با کسب سه امتیاز جایگاه خود را در جدول تثبیت کنند شاگردان محمد ربیعی در این هفته با تمرینات هدفمند وبانشاط آماده ی رویارویی با سرخپوشان هستند.مسی ها تا به اینجای کار با 42 امتیاز در رده نخست جدول رده بندی قرار گرفته اند.
اما سرخپوشان رضا عنایتی که در هفته قبل برابر مس کرمان با نتیجه 2-2 متوقف شد باید در رفسنجان به مصاف مس این شهر برود.سرخپوشان پاکدشت با تساوی در هفته بیست و یکم توانست با 25 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قراربگیرد.
تقابل رفت دو تیم در پاکدشت با نتیجه 3-2 و با پیروزی مس رفسنجان همراه بود.
اما قضاوت این دیدار حساس برعهده مرتضی منصوریان که اهل خراسان رضوی می باشد.خواهد بود. داریوش صابر مطلق،امین زاهدی و مصطفی مناجاتی کمک های وی در این مسابقه می باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید