پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 4
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تاثیر باد شدید در رفسنجان/نارنجی پوشان و سرخپوشان با تساوی در دیدار حساس

تساوی صدر نشین در خانه

دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سرخپوشان پاکدشت عصر یکشنبه 13 بهمن از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشوراز ساعت 14 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت مرتضی منصوریان برگزار شد دو تیم با تساوی 1-1 به کار خود پایان دادند.

در این دیدار نارنجی پوشان مس رفسنجان نبض بازی را در اختیار خود گرفتند.مسی ها در همان دقایق اول می توانستند نتیجه را به سود خود تمام کنند که این امر ممکن نشد اما وزش شدید باد در رفسنجان بر روی کیفیت بازی دو تیم تاثیر بسزایی گذاشته بود که مانع بازی فوتبال دو تیم شده بود هر چند داور تمرکز لازم را برای این دیدار نداشت و دربعضی از صحنه ها به اشتباه در امر قضاوت تاثیر می گذاشت.دو تیم در نیمه اول با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.اما در نیمه دوم شاگردان محمد ربیعی توپ و میدان را در اختیار خود گرفتند تا در دقیقه 64 توسط مهرداد آوخ به گل  رسیدند .

در ادامه کار ودر دقیقه 80 شاگردان غلامرضا عنایتی توانستند از روی غفلت مدافعان مس به گل تساوی برسند .در صحنه ایی مشکوک که داور برای سرخپوشان خطا گرفته بود توانستند توسط سینا اسدبیگی به گل تساوی در این دیدار برسند.تا دو تیم به تساوی 1-1 به کار خود در این دیدار پایان بدهند.مس رفسنجان با این تساوی با 43 امتیاز دررده نخست جدول رده بندی قرار گرفته است.

نارنجی پوشان مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی ، عیسی پرتو،محسن طرهانی ، سید محمد مهری ، حمید طاهری فر، محمد پورمحمد،مهرداد آوخ،حجت اسلامی ، محسن آذرباد ، مهرداد رضایی و مهدی کربلایی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:

علی پورمحمد در دقیقه 63 به جای حجت اسلامی ،بهروز افشار در دقیقه 70 به جای عیسی پرتو و فرشاد سالاروند در دقیقه 86 به جای حمید طاهری فر به میدان آمدند.

مهمان ویژه این دیدار مهندس حیدر ضیغمی مشاور مدیر عامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران جهت تماشای این بازی در ورزشگاه حضور داشت.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته بیست و سوم از این رقابت ها شنبه 19 بهمن ماه از ساعت 14 در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز میهمان شهرداری این شهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید