پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیروزی نارنجی پوشان مس رفسنجان درتبریز

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان:هفته بیست وسوم رقابت های لیگ دسته اول کشورعصر شنبه 19 بهمن 98 در نقاط مختلف کشور آغاز شد.در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال علم و ادب تبریز و صنعت مس رفسجان درورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که در هوای سرد تبریز و با قضاوت کمیل غلامی برگزار شد.شاگردان محمد ربیعی موفق شدند میزبان خود را با 3 گل شکست دهند و با 3 امتیاز ارزشمند جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کنند.گلهای مس رفسنجان را محسن آذرباد ، حمید گلزاری و محسن طرحانی به ترتیب در دقایق 57،82 و 87 به ثمر رساندند.مس رفسنجان با این پیروزی با 46 امتیازدر رده نخست جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی،بهروزافشار ، حمید گلزاری،سید محمد مهری،حمید طاهری فر،محمد پورمحمد،مهرداد آوخ،علی پورمحمد،محسن آذرباد،علیرضا محمودی و مهدی کربلایی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:فرشاد سالاروند در دقیقه 55 به جای محمد مهری ،محسن طرحانی در دقیقه 74 به جای محمد پورمحمد و پیمان نامور در دقیقه 84 به جای علی پورمحمد وارد میدان شدند.

یادآور می شود نارنجی پوشان مس رفسنجان درادامه این رقابت ها شنبه 26 بهمن از ساعت 14 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان در دیداری حساس به مصاف آرمان گهر سیرجان خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید