پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیروزی نارنجی پوشان در شهر باران

پیروزی نارنجی پوشان مس رفسنجان در گیلان

هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه 4 اسفند ماه 98 برگزار شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال داماش گیلان و صنعت مس رفسنجان از ساعت 14:15 در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت سعاد وفاپیشه برگزار شد مسی های رفسنجان موفق شدند میزبان خود را با نتیجه 3-1 شکست دهد و سه امتیاز شیرین این دیدار ار کسب نماید.

شاگردان محمد ربیعی در حالی پا به این دیدار گذاشتند که داماش هنوز در خانه شکستی را تجربه نکرده بود اما بازی حساب شده و فنی بازیکنان مس رفسنجان سبب شد این امر ممکن شود و اولین باخت آبی پوشان داماش گیلان در خانه خود رقم خورد.مسی ها توانستند در دقیقه 13 توسط محسن آذرباد ، در دقیقه 31 توسط علی پورمحمد و در دقیقه 76 توسط بهروز افشار به گل برسند.تنها گل داماش گیلان در دقیقه 41 توسط میثاق جلوه به ثمر رسید.مس رفسنجان با این پیروزی با 52 امتیاز و با هفت امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول در رده نخست جای گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی ، بهروز افشار،حمید گلزاری،محمد پورمحمد،مهرداد آوخ ، علی پورمحمد ، محسن آذرباد ، مهدی کربلایی،علیرضا محمودی ، پیمان نامور و مهرداد رضایی پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:فرشید پاداش در دقیقه 77 به جای مهرداد رضایی،فرشاد سالاروند در دقیقه 80 به جای محسن آذرباد و سید محمد مهری در دقیقه 85 به جای علی پورمحمد وارد میدان شدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در دیدار بعدی خود و از هفته بیست و ششم این رقابت ها جمعه 9 اسفند ماه 98 از ساعت 14:15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود.لازم به ذکر است بدلیل وجود ویروس کورنا این دیدار و همه دیدارها لیگ دسته اول بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید