پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

مس رفسنجان آلومینیوم اراک/پیش بازی

هفته بیست و ششم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر جمعه 9 اسفند ماه 98 برگزار خوا‌‌‌هد شد.در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و آلومینیوم اراک از ساعت 14:30 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

این دیدار با همه دیدارهای مس رفسنجان نسبتا فرق خواهد داشت.نارنجی پوشان که در بازی های خانگی خود هواداران را پشتیبان خود می دیدند این بار با سکوهای خالی مواجه خواهند شد.نه تنها بازیکنان این تیم بلکه تک تک هواداران و فوتبال دوست رفسنجانی نیز مشتاق دیدارهای مس درورزشگاه بوده اند که متاسفانه بدلیل مهمان ناخوانده این روزهای ایرانیان(کرونا ویروس) از حضور در ورزشگاه منع شدند.اما شاگردان محمد ربیعی این نوید را به هواداران متعصب خود میدهند که با کار بزرگ  فردا  ،دل همه هواداران  و مردم رفسنجان  راکه نمی توانند این دیدار را  از نزدیک مشاهده کنند  شاد سازند.

مس رفسنجان در حالی رو در روی آلومینیوم اراک قرار خواهد گرفت که در سه دیدار اخیرخود موفق شدند سه برد را بدست آورند.مس رفسنجان تا به اینجای کار با 52 امتیاز وبا فاصله هفت امتیازی با تیم دوم با اقتدار در رده نخست جدول رده بندی قرار گرفته است.بهترین گلزن مس رفسنجان حمید گلزاری با 9 گل در رده سوم گلزنان لیگ دسته اول ومحسن آذرباد با دادن 16 پاس گل بعنوان بهترین پاسور لیگ دسته اول گفته می شوند.

اما آلومینیوم اراک که توانسته است خود را در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار دهد در سه دیدار اخیر خود توانسته است دو برد و یک مساوی را کسب نمایند وحال با 44 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است. رسول خطیبی که با جدایی از ماشین سازی هدایت تیم آلومینیوم اراک را برعهده دارد آیا می تواند با آلومینیوم کار بزرگی  را برای اراکی ها رقم زند.

دیدار دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان فردا جمعه از ساعت 14:30 و با قضاوت سیدمهدی سیدعلی ، محمدرسول ذورقی ، محمدعلی رضایی و حمید حاج ملک برگزار خواهد شد.

این دیدار به طور زنده از شبکه استانی سیمای مرکز کرمان پخش خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید