پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 6
علی پورمحمد 5
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

نماينده مردم رفسنجان: به دنبال توسعه و ارتقاء جايگاه ورزش رفسنجان در استان و كشور هستيم

نماينده مردم رفسنجان و انار در مجلس شوراى اسلامى:
به دنبال توسعه و ارتقاء جايگاه ورزش رفسنجان در استان و كشور هستيم

به دنبال توسعه و ارتقاء جايگاه ورزش رفسنجان در سطح استانى و كشورى هستيم و به عنوان يك برنامه مهم با كمك تمامى مسئولان ذى ربط اين موضوع را در دستور كار قرار خواهم داد.

نماينده مردم رفسنجان و انار در مجلس شوراى اسلامى با اشاره به نتایج خوبی که تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در رقابت هاى اين فصل ليگ دسته اول فوتبال كشور کسب نموده ، بیان داشت: تيم فوتبال مس رفسنجان با همدلى مسئولان و عوامل باشگاه، درايت كادر فنى، تلاش بازيكنان و حمايت پرشور هوادران خونگرم خود به نتايج بسيار خوبى رسيده است و بايد در مسابقات آتى نيز با حمايت همه جانبه مسئولان امر و شركت ملى صنايع مس ايران اين تيم گام هاى موفقيت را براى صعود به ليگ برتر با حضور پرشور هوادران رفسنجانى، استوار و با قدرت بردارد.
حجت الاسلام دکتر جلالی خاطر نشان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت روحیه ورزش در بعد قهرمانی و همگانی در جامعه، پرداختن به مقوله ورزش یکی از سالم ترین تفریحات و سرگرمی برای جوانان است و سرمایه گذاری در امر ورزش می تواند مهمترین عامل پیشگیری از جرایم و معضلات اجتماعی باشد و مطمئناً با فراگیر شدن ورزش شاهد کاهش میزان جرایم در جامعه و همچنین تقویت سلامت روانی و جسمانی مردم خواهیم بود .
جلالی روی آوردن همه مردم به ورزش را نیاز مبرم جامعه خواند و با تأکید بر این که این مهم باعث می شود تا بسیاری از مشکلات اجتماعی و اخلاقی جامعه حل شود خاطر نشان کرد: سرمایه‌گذاری در گسترش ورزش بسیار کم‌هزینه تر و کارآمدتر از سرمایه‌گذاری در مبارزه و جلوگیری از جرم و جنایت می باشد و این یک مسله حائز اهميت مى باشد.
وی ادامه داد: ورزش خدمتی است که در مناطق محروم نیز تقاضا می‌شود و می‌توان بعضی ورزش‌های کم‌هزینه را در ایران در شمار کالاهاى با ارزش کمتر در نظر گرفت که افراد در دهک‌های پائین درآمدی آن را تقاضا و با افزایش در آمد به سمت ورزش‌های پرهزینه حرکت می‌کنند و همین امر اختصاص یارانه دولتی به ورزش‌هایی را که می‌تواند در طبقه پائین دسته‌بندی شوند از لحاظ تئوری‌های اقتصادی توجیه کند.
دکتر جلالی تصریح کرد: نکته مورد توجه در اقتصاد ورزش وجود اثرات جانبی مثبت آن برای جامعه و بخش‌های دیگر اقتصادی مانند سلامت فیزیکی و روانی جامعه ،جذب گردشگر و ارتقای سرمایه اجتماعی است که سرمایه گذاری دولت در این بخش را توجیه می کند.
وی سرمایه گذاری در ورزش را از جمله سرمایه گذاری هایی برشمرد که دارای دوران باروری کوتاه مدت و دراز مدت است که با پرداختن به آن می‌توان نتایج اجتماعی ، فرهنگی و نتایج اقتصادی شایان توجهی را به دست آورد و در تأمین نیازهای جامعه و رفاه ملی کوشید كه ورزش استان كرمان بخصوص شهرستان رفسنجان و انار از اين قاعده مستثنى نخواهند بود.

 

پیشنهاد ختم روزانه قرآن توسط نمایندگان مجلس | جمهوریت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید