پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        12
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی مسی ها در دربی اامسینو

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"ازهفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول کشور سه شنبه ۱۰ تیرماه در حساس ترین دیدارهای لیگ دسته اول جام ازادگان دو تیم فوتبال صنعت مس کرمان و صنعت مس رفسنجان از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در نیمه اول شاگرادان محمد ربیعی نتوانستند موقعیتهایی خوبی روی دروازه مس کرمان بوجودبیاورند شاید دوری از میادین وشرایط میزبانی کمی روی بازی شاگردان ربیعی تاثیرگذاشته بود ،اما با شروع نیمه دوم کاملا مس رفسنجان حاکم بر بازی بود وموقعیتهای خوبی توسط هافبکها ومهاجمان پرتلاششان اوخ وگلزاری به وجود اوردند می توان گفت حمله خطرناک مس رفسنجان در دقایق پایانی توسط مهرداد آوخ می توانست 3امتیاز بازی را برای رفسنجانیها رغم بزند .اما این امر میسر نشد. این دیدار که با قضاوت سید وحید کاظمی برگزار شد دو تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.
مس رفسنجان با این تساوی ۵۴ امتیازی شده و در صدر جدول رقابت لیگ دسته اول قرار گرفته است .

مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی،عیسی پرتو،بهروز افشار،علیرضا محمودی،محسن طرحانی،پیمان نامور،حمید گلزاری،محسن آذرباد،علی پورمحمد،محمد پورمحد و مهرداد آوخ پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار: حجت اسلامی در دقیقه 72 به جای علی پورمحمد ، حمید طاهری به جای محسن آذرباد و فرشید پاداش به جای مهرداد آوخ در دقیقه 88 و مهدی کربلایی در دقیقه 93 به جای حمید گلزاری وارد میداد شد.

یادآور می شود مس رفسنجان  در هفته بیست و هشتم از این رقابت ها دوشنبه 16تیرماه از ساعت 19:15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس میزبان رایکای بابل خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید