پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        12
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیروزی نارنجی پوشان مس رفسنجان در دیدار خانگی

هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ دسته اول کشور با پیروزی لاله های مس رفسنجان

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و رایکا بابل عصر دوشنبه 16 تیرماه 99  از ساعت 19:15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند در این دیدار که با قضاوت روح الله شریفی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با 3 گل بدرقه نمایند.

مسی های رفسنجان که بازی به بازی به صعود به لیگ برتر نزدیک میشوند توانستند در یک بازی هوشمندانه نتیجه را به نفع خود تمام کنند.در این دیدار و در نیمه اول ، شاگردان محمد ربیعی موقعیت های بی شماری را از دست دادند هر چند وزش باد شدید در ورزشگاه روی کیفیت بازی تاثیر دوچندانی گذاشته بود اما رفسنجانی ها به دور از این اتفاقات توانستند در دقیقه 45 و روی پاس زیبای محمد پورمحمد ،توسط حمید گلزاری به گل اول این دیدار دست پیدا کنند و با پیروزی نیمه اول را به پایان برسانند.اما با شروع نیمه دوم بازیکنان مس رفسنجان توپ و میدان را در اختیار خود قرار گرفته تا در دقیقه 61 با پاس محمد پورمحمد و گلزنی حمید گلزاری به گل دوم دست پیدا کردند. حمید گلزاری با به ثمر رساندن این دو گل ، توانست تعداد گلهای خود را به عدد 11 برساند. اما این پایان کار نبود مسی ها که موتور گلزنی آنها روشن شده بود باز توانستند در دقیقه 80 توسط محمد پورمحمد به گل سوم این دیدار دست پیدا کنند تا انتقام بازی رفت را بگیرند. مس رفسنجان با این برد 58امتیازی شده و همچنان با 6 امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ دسته اول قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی،عیسی پرتو،بهروز افشار،علیرضا محمودی،محمد پورمحمد،علی پورمحمد،حمید گلزاری،محسن آذرباد،پیمان نامور،مهرداد آوخ ومحسن طرحانی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های این دیدارحجت اسلامی به جای علی پورمحمد،فرشید پاداش به جای مهرداد آوخ در دقیقه 71 – فرشاد سالاروند به جای محسن آذرباد ، حمید طاهری فر به جای حمید گلزاری دردقیقه 81  و پیمان شیرزادی در دقیقه 86 به جای محمد پورمحمد وارد میدان شدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته بیست و نهم از این رقابت ها یکشنبه 22 تیرماه در دیداری حساس در انزلی به مصاف ملوان این شهر خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید