پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        12
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

شکست ناجوانمردانه مس رفسنجان مقابل انزلی چی ها

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته بیست و نهم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه 22 تیرماه در نقاط مختلف کشور برگزار شد در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال ملوان بندر انزلی و مس رفسنجان درورزشگاه تختی انزلی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت علی صفایی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان با یک گل از میزبان خود شکست خوردند.تنها گل این دیدار را محمد رضا محرمی در دقیقه 87 برای ملوان به ثمر رساند.

در این دیدار و در دقیقه 11 حمید گلزاری بازیکن مس رفسنجان یک پنالتی را از دست داد

 مس رفسنجان از ابتدای نیمه دوم 9 نفره به میدان رفت .پیمان نامور و عیسی پرتو در دقیقه 45 با دریافت کارت قرمزاز زمین بازی اخراج شدند.

در دقیقه 55 و در محوطه جریمه تیم ملوان توپ به دست مدافع این تیم برخورد می کند که باز علی صفایی داور این دیدار از گرفتن پنالتی برای مس رفسنجان اجتناب می کند و خطای هند بازیکن مس رفسنجان را اعلام می کند.

مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی ، عیسی پرتو،بهروز افشار،علیرضا محمودی،محسن طرحانی،پیمان نامور،حمید گلزاری،محسن آذرباد،حجت اسلامی،فرشید پاداش و مهرداد آوخ پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:حمید طاهری فر به جای حجت اسلامی،وحید فارغ به جای فرشید پاداش ، محمد پورمحمد به جای مهرداد آوخ ، محمد رضا سالاری به جای حمید گلزاری و فرشاد سالاروند به جای محسن آذرباد به میدان آمدند.

یادآور می شود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در هفته سی ام از این رقابت ها شنبه 28 تیرماه از ساعت 19 در ورزشگاه خانگی خود میزبان گل ریحان البرز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید