پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        12
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

مس رفسنجان گل ریحان را پرپر کرد

پیروزی نارنجی پوشان مس رفسنجان در خانه

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته سی ام رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر امروز شنبه 28 تیرماه 99 برگزار شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و گل ریحان البرز از ساعت 19 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت حسین زیاری برگزار شد مسی های رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با نتیجه 3-2 شکست داده وضمن کسب سه امتیاز شیرین این دیدار، بخت اول صعود به لیگ برتر باشند.

شاگردان محمد ربیعی که بازی را هجومی آغاز کرده بودند در دقیقه 1 بازی محمد پورمحمد می توانست دروازه گل ریحان را باز کند اما این امر صورت نگرفت.رفسنجانی ها دست از حملات خود برنداشته تا در دقیقه 20 با پاس محمد پورمحمد به حمید گلزاری که منجر به گل اول مس رفسنجان شد.اما مسی ها همچنان به حملات خود ادامه دادند تا در دقیقه 28 و پاس زیبای حمید گلزاری به محسن طرحانی گل دوم مس رفسنجان نیز به ثمر رسید. تا در نیمه اول نارنجی پوشان با پیروزی به رختکن بروند.

اما در نیمه دوم شاگردان محمد ربیعی باز هم به گل رسیدند.در دقیقه 57 با ارسال زیبای محسن آذرباد و ضربه سر تمام کننده فرشید پاداش که توانست گلهای مس رفسنجان را به عدد سه برساند .اما این پایان کاردو تیم نبود تا در دقیقه 80 گل ریحان از روی ارسال خطا و ضربه تمام کننده محمد امین درویشی مهاجم زهردار این تیم به گل اول رسیدند. در دقیقه 88 نیز با اشتباه بازیکنان مس رفسنجان در محوطه جریمه و خطا بروی بازیکن گل ریحان که داور را مجاب به اعلام پنالتی می کند ودر نهایت بازیکنان گل ریحان توسط علی محمدی به گل دوم دست پیدا کردند.مسیها که در این دیدار بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند موفق به کسب سه امتیاز حساس این دیدار شدند و قدم های پایانی صعود به لیگ برتر را بردارند.مس رفسنجان با این برد 60 امتیازی شده و با اختلاف 6 امتیاز با تیم دوم همچنان در صدر جدول قرار گرفته است.

لازم به ذکر است مس رفسنجان در این دیدار حساس مهرداد رضایی و علی پورمحمد بدلیل مصدومیت و عیسی پرتو و پیمان نامور بدلیل محرومیت در اختیار نداشتند.

مس رفسنجان در این دیدار با حمید عرفانی ، بهروز افشار، مهدی کربلایی ، محسن طرحانی ، علیرضا محمودی ،حمید طاهری فر،محسن آذرباد ، فرشید پاداش ، حمید گلزاری ، مهرداد آوخ ، محمد پورمحمد  و وحید فارغ در دقیقه 92 به جای محسن آذرباد پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته سی و یکم از این رقابت ها شنبه 4 مرداد ماه از ساعت 19:40 در ساوه میهمان خوشه طلایی این شهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید