پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        12
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

قهرمانی مس رفسنجان درلیگ دسته اول به هفته آینده موکول شد

پنجمین شکست مس رفسنجان در ساوه رقم خورد / امیدهای مس رفسنجان همچنان برای قهرمانی پابرجاست.

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان "هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر شنبه ۴ مرداد ماه برگزار شد.در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه و مس رفسنجان از ساعت ۱۹:۴۰ در ورزشگاه شهید چمران ساوه رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت اشکان خورشیدی برگزار شد . مسی های رفسنجان با نتیجه ۳-۱ نتیجه را به حریف خود واگذار کردند تا قهرمانی خود را در لیگ دسته اول به هفته های آینده موکول کنند.مس رفسنجان در ابتدا و در دقیقه ۲۱ با ارسال محسن آذرباد به داخل محوطه جریمه که توسط نادر هوشیار بازیکن خوشه طلایی دروازه این تیم باز شد تا در نیمه اول با پیروزی به رختکن بروند .اما در نیمه دوم و در دقیقه ۷۵ رضا مغولی از روی ضربه ایستگاهی و از پشت محوطه جریمه به گل اول ، در دقیقه ۸۱ توسط محمد سرفراز به گل دوم رسیدند. اما بازیکنان مس رفسنجان که چیزی برای از دست دادن نداشتند در دقایق پایانی که برای جبران گل های خورده در زمین میزبان خیمه زده بودند در دقیقه ۹۵ و روی یک غافلگیری و اشتباه گل سوم را توسط رضا مغولی دریافت کردند تا مس رفسنجان پنجمین شکست خود را در این فصل تجربه کند.
مس رفسنجان با این شکست با ۶۰ امتیاز و با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم همچنان در رده نخست جدول رده بندی قرار گرفته است .

مس رفسنجان در این دیدار با حمید عرفانی،عیسی پرتو،بهروز افشار ، محمد پورمحمد،محسن طرحانی ، علیرضا محمودی ،پیمان نامور ، محسن آذرباد ، فرشید پاداش ، حمید گلزاری و مهرداد آوخ پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:علی پورمحمد در دقیقه 67 به جای فرشید پاداش ،دو تعویض همزمان ، محمد مهری به جای محسن طرحانی و فرشاد سالاروند به جای حمید گلزاری  در دقیقه 89  و پیمان شیرزادی در دقیقه 90 به جای علیرضا محمودی وارد میدان شدند.
یادآور می شود مس رفسنجان در هفته سی و دوم از این رقابت ها یکشنبه ۱۲ مرداد ماه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان فجر شهید سپاسی شیراز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید