پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 6
علی پورمحمد 5
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

مروری بر سه هفته پایانی و ادامه دیدارهای مس رفسنجان

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور با سه دیداردر فصل 99-98 به کار خود پایان خواهد داد.

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور به مصاف سه تیم فجر شهید سپاسی شیراز ، نود ارومیه و بادران تهران خواهد رفت.

فجر شهید سپاسی شیراز

تیم نظامی فجر شهید سپاسی شیراز یک از تیم های مطرح کشور محسوب می شود.این تیم سابقه حضور در لیگ برتر و لیگ دسته اول را در کارنامه خود دارد.این تیم در فصل 99-98 به سرمربگیری داوود مهابادی شروع به کار کرد.کاکوهای شیرازی در نیم فصل اول یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر بودند که توانستند در نیم فصل اول با 33 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرند.اما فجری ها در ادامه رقابت ها و در نیم فصل دوم و تا به اینجای کار با 39 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

فجر شهید سپاسی شیراز در هفته سی و دوم یکشنبه 12 مرداد ماه در رفسنجان میهمان صنعت مس رفسنجان خواهد بود.

نود ارومیه

تیم فوتبال نود ارومیه به طور اختصاصی اداره می شود این تیم در فصل 97-96 به لیگ دسته اول صعود کرد. پس از جابجایی امتیاز باشگاه گسترش فولاد تبریز،  باشگاه ماشین سازی تبریز در لیگ آزادگان و انحلال نام گسترش امتیاز لیگ یکی آن در مرداد ۱۳۹۷ به ارومیه انتقال داده شد وباشگاه نود جهت حضور در لیگ آزادگان تشکیل شد که در حال حاضر مالکیت آن برعهده اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی است. نود ارومیه در لیگ دسته اول و با وحید بیاتلو فصل را آغاز کرد.بیاتلو و تیمش در فصل 99-98 و در نیم فصل اول توانستند با 32 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گیرد.این تیم در حال حاضر با 52 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است.

نودارومیه در هفته سی و سوم این رقابت ها شنبه 18 مرداد ماه در ورزشگاه خانگی خود میزبان صنعت مس رفسنجان خواهد بود.

بادران تهران

تیم فوتبال بادران تهران که زیر نظر شبکه بادران اداره می شود در فصل ۹۵–۹۴ با خرید سهمیه لیگ دسته دومی ایرانجوان خورموج پای به عرصه فوتبال ایران گذاشت و هنگامی که از صعود به لیگ دسته اول بازماند، یک بار دیگر با خرید امتیاز باشگاه پارسه تهران در سال ۱۳۹۵ به لیگ آزادگان ایران صعود کرد.تیم فوتبال بادران تهران در فصل 99-98 با فرهاد کاظمی کار خود را آغاز نمود و در پایان نیم فصل اول توانست با کسب 25 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار گیرد.کاظمی بهمراه شاگردانش در نیم فصل دوم و تا به اینجای کار توانستند با 48 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار گیرند.

بادران تهران در ادامه این رقابت ها و در هفته پایانی یکشنبه 26 مرداد ماه در رفسنجان میهمان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید