پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

پیروزی مسی های رفسنجان همراه با طعم صعود

هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه با صعود مس رفسنجان به لیگ برتر همراه بود

به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و فجر شهید سپاسی شیراز از هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته اول کشورعصر امروز یکشنبه 12 مرداد 99 از ساعت 19 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت علی اصغر مومنی برگزار شد شاگردان محمد ربیعی توانستند با یک بازی رو به جلو و قابل قبول 3 امتیاز این دیدار را کسب نمایند. نارنجی پوشان مس رفسنجان که در این دیدار می توانستند گل های زیادی را به ثمربرسانند اما این امر میسر نشد تا در دقیقه 80 روی فرار فرشید پاداش که دقایقی وارد میدان شده بود در محوطه جریمه با خطای شدید توسط بازیکن فجر متوقف شد واین امر سبب شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد.حمید گلزاری توانست گل مس رفسنجان را از روی نقطه پنالتی به ثمر برسانند و صعود مس رفسنجان به لیگ برتر مسجل شود.مسی های رفسنجان با این برد با 63 امتیاز همچنان در رده نخست جدول رده بندی قرار گرفته است. همچنین گلزاری با به ثمر رساندن این گل ۱۳ گله شده و رده دوم گلزنان لیگ دسته اول قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با کورش ملکی، بهروز افشار،محمد پورمحمد،علی پورمحمد،مهدی کربلایی،حمید گلزاری ، علیرضا محمودی،مهرداد آوخ،پیمان نامور،محسن طرحانی و محسن آذرباد پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های این دیدار فرشاد سالاروند به جای علی پور محمد،فرشید پاداش به جای محمد پورمحمد ،حمید طاهری فر به جای حمید گلزاری ، حجت اسلامی به جای محسن آذرباد و وحید فارغ به جای مهرداد آوخ به میدان آمدند.
نارنجی پوشان مس رفسنجان در هفته سی و سوم از این رقابت ها شنبه 18 مرداد ماه از ساعت 20 در ارومیه به مصاف نود این شهر خواهند رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید