پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

نشست خبری پیش فصل مس رفسنجان در لیگ برتر

نشست خبری مدیر عامل باشگاه صنعت مس رفسنجان و سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان
به گزارش وب سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان :شروع صحبت‌ها در جلسه کنفرانس با حرف های مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان بود و او با ذکر این نکته شروع کرد که تیم فوتبال باشگاه کار غیرممکنی را طی یکسال ممکن کرده، ولی حالا وارد دنیای جدیدی شده و باید ساز و کارهای مناسب این محیط جدید فراهم شود.

ادامه صحبت‌های زین الدینی درباره ورزشگاه جدید مس رفسنجان بود که ظرفیتی ۱۲۵۰۰ نفری دارد و آنطور که مدیرعامل باشگاه می‎گوید قرار است با حمایت های صنایع مس ایران تا آبان ماه برای میزبانی در لیگ بیستم به بهره برداری برسد. در این فاصله قرار است شاگردان محمد ربیعی در ورزشگاهی بازی کنند که چسبیده به همین ورزشگاه در دست ساخت قرار دارد و در حال انجام اصلاحاتی نظیر نور ورزشگاه  هستند که سازمان لیگ فوتبال  مسئولان باشگاه را ملزم به انجام آنها کرده است.
زین الدینی مدیرعامل باشگاه اینطور در این مورد صحبت کرد:« ما ابتدا به دنبال ثبات در لیگ برتر هستیم و سپس در یک بازه سه تا پنج ساله به دنبال کسب سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی در لیگ برتر هستیم. به دنبال این هستیم که از محل فروش بازیکن به درآمدزایی برسیم. در این زمینه از نظر کیفی خوب نیستیم و باید برنامه ریزی بهتری داشته باشیم و استعداد یابی جامع تری انجام دهیم.همچنین ایشان در باره تیم رسانه ایی مس رفسنجان افزود: تیم رسانه ای باشگاه مس رفسنجان همان اعضای قبلی هستند و امیر عبداللهی مدیر رسانه‌ای باشگاه در جایگاه خود خواهد ماند و بهنام مددی به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم لیگ برتری صنعت مس رفسنجان منصوب می شود.
پس از حرف های مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان، محمد ربیعی به فصل گذشته اشاره کرد و بر این نکته تاکید داشت که تیمش را دیرتر از سایر تیم های مدعی روانه مسابقات کرده ولی همدلی کادر فنی، مدیریت و بازیکنان که با همراهی اصحاب رسانه کامل شده، دلیل این موفقیت تاریخی برای شهر رفسنجان بوده است.
از همینجا بود که سوالات خبرنگاران آغاز شد و ربیعی در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه آیا از عملکرد تیم در بازار نقل و انتقالات رضایت دارد، اینطور پاسخ داد:« سال گذشته اول به دنبال ثبات بودیم و گام بعدی اینکه در میان مدعیان باشیم. در لیگ برتر در درجه اول به دنبال ماندن در هستیم و اگر موفق به عبور از این هدف شدیم، به دنبال یک رتبه محترمانه خواهیم بود. نسبت به این هدف تغییراتی ایجاد کرده ایم، که ابتدا باید از بازیکنان فصل گذشته ام تشکر کنم که جانانه جنگیدند و غیرممکنی را ممکن کردند، ولی امسال به تیمی جوان تر نیاز داشتیم و میانگین سنی را از نزدیک به ۳۲ به ۲۷ رساندیم.  این تغییر به دلیل سبکی است که به دنبال پیاده کردن آن هستیم و فنی ها می توانند آن را درک کنند. باشگاه مس رفسنجان هنوز برای خیلی از مردم کشور ناشناخته  است و برای اینکه این شناخت و اعتبار را ایجاد کنیم به زمان نیاز داریم. ما البته قصد داشتیم بازیکنان دیگری را هم جذب کنیم که به دلایل مختلف نشد. من با این محدودیت ها سعی کردم تیمی بسازم که یکدست باشد. ستاره نداریم ولی یک تیم هستیم. ما هم سال گذشته یک تیم بودیم و هم اینکه سعی می کنیم امسال یک تیم به معنای کامل باشیم. به هر حال تغییرات زیادی داشتیم و نیاز به زمان برای هماهنگی داریم. حرف آخر؛ جان می دهیم و این تیم را  در لیگ برتر حفظ خواهیم کرد. این قول را همینجا می دهم.»
سوال بعدی را خبرنگاری در رابطه با این موضوع پرسید که آیا می‌توان انتظار شگفتی از مس رفسنجان در لیگ برتر داشت و همانطور که کادر فنی توانست سال گذشته برنامه سه ساله را در یکسال جامه عمل بپوشاند، دست به یک شگفتی بزرگ در لیگ بیستم بزند. ربیعی سرمربی مس رفسنجان به این سوال محتاطانه و البته امیدوارانه پاسخ داد:« می‌خواهم واقع بینانه به این سوال پاسخ بدهم. دوست دارم مردم رفسنجان و شما را خوشحال کنم ولی اول باید تیم را در لیگ برتر به ثبات برسانیم. ما با حریفانی بازی داریم که ۱۴ تای آنها بازیکن خارجی دارند ولی من نمی توانم بازیکن خارجی بخرم. پس بهتر است این تیتر را به شما بدهم. سعی می کنیم تیمی محترم در لیگ برتر باشیم.»
سوال بعدی را خبرنگاری در مورد مشغله زیاد زین الدینی مدیرعامل باشگاه مطرح کرد؛  اینکه آیا این مشغله باعث ایجاد تغییرات در باشگاه می شود یا خیر که زین الدینی احتمال این موضوع را رد نکرد ولی در ادامه رئیس هیئت مدیره باشگاه که چند دقیقه ای می شد که خودش را به نشست رسانده بود، برای توضیح درباره این موضوع وارد بحث شد و تاکید کرد که مدیران باشگاه و صنایع مس به دنبال ایجاد ثبات هستند و اگر قرار بر ایجاد تغییر هم باشد، این تغییر در راس مدیریتی باشگاه نخواهد بود و زین الدینی به کارش ادامه خواهد داد.بخش پایانی این نشست خبری  با حرف های حامد نورمحمدی مدافع میانی و کاپیتان تازه به خدمت گرفته رفسنجانی ها خاتمه یافت.در پاسخ به این سوال که شرایط مس رفسنجان برای رقابت با سایر تیم ها را با توجه به تجربیاتی که در لیگ برتر دارد، چطور ارزیابی می کند، بر صبورتر بودن رسانه های رفسنجانی برای نتیجه گرفتن تیم تاکید کرد و حرف های کوتاه او پایانی شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید