پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 فراز امامعلی  5
قائم اسلامی خواه 2
محمد قاضی 2
 محمدحسین کریم زاده  1
 علیرضا نقی زاده  1
 مهرداد آوخ  1
سجاد آشوری 1
 مسیح زاهدی  1
 محمد رضا سلیمانی 1
   
   
   
   
   
   
 

در روزی که مس رفسنجان مستحق باخت نبود

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سپاهان اصفهان عصر سه شنبه 2 دی ماه 99 از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت مهدی مرجانزاده برگزار شد مسی های رفسنجان با نتیجه 2-1 شکست خوردند.گلهای این دیدار را محمد قاضی در دقیقه 7 برای مس رفسنجان و سجاد شهبازاده در وقت های اضافه نیمه اول و سید محمد رضا حسینی در دقیقه 76 برای سپاهان به ثمر رساندند.

رفسنجانی ها در حالی نتیجه را به حریف خود واگذار کردند که در دقیقه 30 این دیدار به گل دست پیدا کرند.اما نکته جالب توجه و عجیب این بازی : پاس رو به عقب بازیکن  سپاهان که توسط دروازه بان این تیم دفع شد داور به درستی اعلام خطای دوضرب کرد.پس از از اینکه بازیکنان خطا را می زنند توپ وارد دروازه سپاهان می شود داور وسط و کمک داور دوم که نزدیک به بازیکنان بودند گل را تایید می کنند اما چند دقیقه بعد که بازی در حال شروع شدن بود ناگهان از بیرون زمین با صحبت های نیمکت سپاهان با کمک داور اول  و فشار آوردن روی کوبل داوری توانستند مرجانزاده را مجاب به برگردان گل کنند که موفق به این کار شده و داور وسط هم که چاره ایی جز این کار را نداشت گل را مردود و اعلام هند کرد. و درپایان با دریافت گل دوم مسی ها متحمل شکست در هفته هشتم شوند.

مسی های رفسنجان در این دیداربا ناصر سالاری،محسن طرحانی،حامد نورمحمدی،محمد آقاجانپور،محمد قاضی،فراز امامعلی،مهرداد رضایی،میثم نقی زاده،محسن آذرباد،مسیح زاهدی و سجاد آشوری پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت های و در هفته نهم از این رقابت های به مصاف پرسپولیس تهران خواهد رفت این دیدار متعاقبا از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید