پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 فراز امامعلی  5
قائم اسلامی خواه 2
محمد قاضی 2
 محمدحسین کریم زاده  1
 علیرضا نقی زاده  1
 مهرداد آوخ  1
سجاد آشوری 1
 مسیح زاهدی  1
 محمد رضا سلیمانی 1
   
   
   
   
   
   
 

برتری شهرداری گرگان برابر مس رفسنجان

دو تیم بسکتبال مس رفسنجان و شهرداری گرگان در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران صبح امروز شنبه 7 فروردین از ساعت 11 در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار نزدیک و حساس بلند قامتان مس رفسنجان پابه پای حریف قدر خود پیش آمدند که در پایان شهرداری گرگان توانست با غلبه بر حریف خود با نتیجه 84-74 پیروز میدان شود.

شهرداری گرگان در کوارتر اول 14-22 به پیروزی دست پیدا کرد اما مس رفسنجان در کوارتر دوم متفاوت پا به میدان گذاشت و با ارائه یک بازی جسورانه اختلاف را کم‌ کرد. رفسنجانی ها با برتری ۲۰ بر ۱۵ اختلاف را به ۳ امتیاز کاهش دادند. در این میان بازی خوب بلندقامتان مس رفسنجان در کوارتر سوم سبب شد بازی به تساوی کشیده شود‌. بازی دقایقی بسیار نزدیک دنبال شد و مس حتی توانست در امتیاز مجموع به برتری برسد اما گرگانی ها بازی را در پایان کوارتر در امتیاز ۲۱ به تساوی کشاندند. اما درکوارتر چهارم بازی پایاپای دنبال شد اما تجربه بالای گرگانی ها و ۵ فوله شدن سه بازیکن مس سبب شد شهرداری ۲۳ بر ۱۹ پیروز کوارتر شود.

پری پتی با کسب ۱۹ امتیاز و ۱۴ ریباند بهترین بازیکن این میدان شد. نوید رضایی فر نیز با کسب ۲۲ امتیاز، پرامتیازترین بازیکن این دیدار شد. در آن سو اصغر کاردوست با ۹ امتیاز و ۱۱ ریباند موثرترین بازیکن مس رفسنجان بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید